Родители и деца

Каде би требало да живеете?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by ElenaJo on 09.01.09 11:47

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.
avatar
ElenaJo
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 84
Age : 37
Локација : Тетово
Расположение : Super, rasteme :) ....
Поени : 18055
Registration date : 2008-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by PaceStojanovska on 09.01.09 12:55

a jas sum samo za na Bahamite tocno taka:0
avatar
PaceStojanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 43
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : super:)
Поени : 18089
Registration date : 2008-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Sun on 09.01.09 22:05

mene mi ispadna New York pa super bas bi sakala da si ziveam tamu so semejstvoto
avatar
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18506
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Barbie on 22.06.09 3:31

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.

Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 17352
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by delfin76 on 24.07.09 0:41

po testov ocigledno ima cetiri opcii washington, new jork , thailand i bahamas
mene mi se padna ova poslednovo i se slagam
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 18915
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by butterfly on 24.07.09 0:51

New York , ех што убаво ќе беше да живеам таму
avatar
butterfly
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1183
Age : 34
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 17928
Registration date : 2009-04-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Mama Ane on 24.07.09 9:03

Antarctica is your home because you are a cold and unsocial type of person who loves to be alone.


Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20541
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by lela on 24.07.09 9:09

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21372
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Dara on 24.07.09 23:05

Washington state is your home because you love apples and you have mood swings a lot like the washington weather
Mozebi...
avatar
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17413
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by bibip on 25.07.09 21:10

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.

па добро е !
avatar
bibip
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 297
Age : 34
Локација : под климата... :)
Расположение : весело!!!
Поени : 18050
Registration date : 2009-01-13

http://biba-dora.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Vale74 on 16.09.09 10:23

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.

а зошто да не?
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 17595
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот