Родители и деца

Каде би требало да живеете?

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by SonjuS* on 06.09.08 18:59

Your Result

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.

Аууу супер...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19051
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by lejdi on 08.09.08 18:26

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 18628
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Misticia on 08.09.08 18:31

Washington state is your home because you love apples and you have mood swings a lot like the washington weather

не се важи.......................овие не чуле за струга можеби досадна сум ама дрим тече среде струга како струга нема друга
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18828
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by bibe85 on 10.09.08 15:44

Washington state is your home because you love apples and you have mood swings a lot like the washington weather ке одиме заедно со Гоца хаха
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18516
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Sister on 20.09.08 12:34

еве сум и јас во вашингтон,добро е ќе имам друштво.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Lili on 20.09.08 12:40

New York is your home,because you are stylish, love to shop and live the main stream life.

дааа баш посакував да излезе Њујорк!
Го сакам и Лондон,ама да е толку врнежливо!
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 18933
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by baby24 on 21.09.08 3:35

mene mi ispadna Tajland,se cudam so bi pravela tamu hahahahah
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 34
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 18838
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by mac@ on 24.09.08 17:37

jas vo tajland
avatar
mac@
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 160
Age : 29
Локација : Doma
Расположение : KOGA,KAKO
Поени : 18491
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by elena-d on 24.09.08 18:07

Bi trebalo da ziveam vo
New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.
avatar
elena-d
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 646
Age : 28
Локација : Makedonija
Расположение : opusteno,trudnicko
Поени : 18531
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Vesnicka on 04.10.08 20:01

The Bahamas are your home because you are exotic, love to relax, and dont like cold places.

Najmnogu Bahami,Njujork,Tajland kako sto gledam.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 18817
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by avanturistka on 07.10.08 13:55

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 18905
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by naivnna on 09.12.08 15:18

The Bahamas are your home because you are exotic, love to relax, and dont like cold places.
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 35
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 18074
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by baby24 on 12.12.08 3:32

The Bahamas are your home because you are exotic, love to relax, and dont like cold places.
Oho Bahami pa mislam deka mi odgovara samo strkot na pogresno mesto me spustil hahahaha
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 34
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 18838
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by hormonce on 12.12.08 11:35

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.

Еееее,што убаво да бев сега таму,па да прошетам по Менхетн hihi
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18578
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by hajdi on 12.12.08 11:39

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18460
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Irena Trajkovska on 12.12.08 11:57

The Bahamas are your home because you are exotic, love to relax, and dont like cold places.
avatar
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 18751
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Kiki on 12.12.08 12:29

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.

a стварно мноогу сакам да го посетам Њујорк
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19338
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by marina_m on 26.12.08 14:19

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.
avatar
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 32
Локација : skopje
Поени : 18539
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by jana_aerodrom on 26.12.08 14:24

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures pa mi odgovara zostro da ne.
avatar
jana_aerodrom
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 109
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : sekogas pozitivna
Поени : 17943
Registration date : 2008-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by mamazako on 26.12.08 14:28

Washington state is your home because you love apples and you have mood swings a lot like the washington weather

ne bi se slozila, oti sakam mirni i egzoticni mesta, a ne galamdjiski.
avatar
mamazako
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 456
Age : 43
Локација : на исто,старо место
Расположение : comsi-comsa
Поени : 18417
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Laura on 26.12.08 14:30

The Bahamas are your home because you are exotic, love to relax, and dont like cold places.


Ma може и Њујорк штом сте запнале немам ништо против
avatar
Laura
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 355
Age : 39
Локација : центар
Поени : 17929
Registration date : 2008-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Daki on 26.12.08 21:43

Washington state is your home because you love apples and you have mood swings a lot like the washington weathe
Pa soznaaam ........
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 18480
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by BiljanaM on 03.01.09 13:31

New York is your home because you are stylish, love to shop, and live the main stream life.
avatar
BiljanaM
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 727
Age : 31
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 18188
Registration date : 2009-01-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by ivana_in love on 03.01.09 14:10

Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.

e navistina zelba mi e da odam vo Thailand,zdravje letovo Smile
avatar
ivana_in love
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 181
Age : 33
Локација : te
Расположение : vo iscekuvanje...
Поени : 17959
Registration date : 2008-11-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by nikolina008 on 09.01.09 11:44

Moeto idealno mesto na ziveenje:
Thailand is your home because you love adventure and are very outgoing to people you dont know. You love experiencing different cultures.
avatar
nikolina008
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 310
Age : 34
Локација : nekade
Расположение : podobro
Поени : 18340
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде би требало да живеете?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот