Родители и деца

На колку години ги добивте вашите деца?

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by twins_ on 07.10.09 9:18

na 32 god
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17218
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Majsi on 10.10.09 23:23

Na 36 god.
avatar
Majsi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 276
Age : 47
Локација : Skopje
Расположение : OK
Поени : 16844
Registration date : 2009-09-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Ananastasija on 10.10.09 23:38

На 30 год
avatar
Ananastasija
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 214
Age : 40
Локација : Скопје
Поени : 18007
Registration date : 2009-01-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by M A M I on 03.11.09 10:28

prvoto na 24,vtorovo na 29 god
avatar
M A M I
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 376
Age : 39
Локација : doma
Поени : 16533
Registration date : 2009-10-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Lemate on 03.11.09 10:30

Prvoto na 24 drugoto na 26
avatar
Lemate
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 136
Age : 39
Локација : Sweden
Поени : 16507
Registration date : 2009-10-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by ketim on 03.11.09 21:53

pogolemata JELENA na 19 a pomalata BOJANA na22

ketim
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 39
Age : 38
Локација : kumanovo
Расположение : malku podobro
Поени : 16396
Registration date : 2009-11-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by pile on 04.11.09 3:22

Prvoto na 25,a vtoroto na 28.

pile
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 16
Age : 39
Локација : Usa
Поени : 16398
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by yarre on 04.11.09 6:46

Родител напиша:23 и 27, сакам уште едно ама женско, може рецепт

Ако имаш сосед црногорец, прашај го него, обично на тие црногорци што ептен сакаат син, све керки им се раѓаат. Smile

Бај д Веј, темава треба да биде, Колку имавте Вие и сопругот кога се родија Вашите деца. Не се само мајки тука
avatar
yarre
Редовен посетител
Редовен посетител

Male
Број на мислења : 212
Age : 45
Локација : Скопје
Расположение : Опоменато којзнае до кога
Поени : 18859
Registration date : 2008-07-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by 2mama on 07.11.09 0:53

na 22 na 27
avatar
2mama
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 72
Age : 37
Локација : bt
Поени : 17065
Registration date : 2009-06-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Natalija Cikarska on 07.11.09 16:31

na 28 godini

Natalija Cikarska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 42
Age : 38
Локација : Makedonija
Расположение : super
Поени : 16600
Registration date : 2009-09-20

Вратете се на почетокот Go down

hey

Пишување by secret on 23.11.09 15:32

Na 20 godini.

secret
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 49
Age : 29
Локација : Stip
Поени : 17370
Registration date : 2009-04-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by avanturistka on 23.11.09 15:56

prvoto na 28 vtoroto na 31.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 39
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 19025
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by 10 on 23.11.09 21:48

a jas da ne vi kazam na kolku ja rodiv mojata kerkicka oti ke dobiete glavobolka a isto sum naj malda mojata kerka ja rodiv na 17 godini
avatar
10
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 36
Локација : stip
Расположение : sekogas vesela i raspeana
Поени : 16403
Registration date : 2009-10-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Misticia on 23.11.09 21:57

Smile и ти како мајка ми брат ми го има родено на 17, а со мене е разлика точно н20 години и една недела
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 18948
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Toki 05 on 14.12.09 18:26

prvoto na 26 a vtoroto na 27

Toki 05
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 41
Локација : te
Поени : 16226
Registration date : 2009-12-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by ani on 14.12.09 18:50

prvo dete na 32

ani
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 17553
Registration date : 2009-03-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by mamicka on 15.12.09 10:42

30
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19453
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Tivona on 18.12.09 1:21

првото на 25, второто на 27...
avatar
Tivona
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 27
Age : 38
Локација : MKD
Расположение : OK
Поени : 16262
Registration date : 2009-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by smisjana on 18.12.09 2:00

Na 30 god. A, planiram i vtoro i treto...
avatar
smisjana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 74
Age : 39
Локација : Bitola
Поени : 17320
Registration date : 2009-05-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by simoham on 18.12.09 7:18

prvoto na 25 vtoroto na 26
avatar
simoham
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 13
Age : 35
Локација : strumica
Поени : 16481
Registration date : 2009-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот