Родители и деца

На колку години ги добивте вашите деца?

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by sonjamfk on 23.08.08 9:37

izgleda deka sum naj vozrasna da ne kazam stara, mamicka vo forumov. jas marko go rodiv na 42 . vie na kolku godini gi imate rodeno vasite deca.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 19403
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by desi on 23.08.08 20:39

ostanav tudna na 24 ama ke rodam na 25 god.malku postara i poiskusna ke bidam.
avatar
desi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 356
Age : 35
Локација : veles
Поени : 18825
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Mimi on 23.08.08 21:00

Na 33.
avatar
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 18701
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by daniela on 23.08.08 22:06

Синот на 25 а ќерката на 31.
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 19954
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Ben10 on 23.08.08 23:15

Првото го родив на 28. ова здравје боже на 34.
avatar
Ben10
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 131
Age : 44
Локација : Скопје
Поени : 18577
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by vecki on 23.08.08 23:26

првото на 20 второто 22 и третото на 26
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20575
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Simona's mom on 23.08.08 23:44

На 27
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18663
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by rich_bitch1 on 24.08.08 15:45

јас здравје ке бидам млада мама,со 21 година Very Happy
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20168
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Svetlana on 24.08.08 15:48

И јас млада се омажив првото го родив на 21 година , второто на 27 години.
И уште си се чувствувам ептен младо иако имам син од 10 год.
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18610
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Sister on 24.08.08 15:50

јас ептен мала,синот на 18,ќерката на 20,ај па ќе бидам млада свекрва и баба.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18879
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Juni08_Andrea on 29.08.08 5:46

Jas na 31god. Andrea a boze zdravje do 35, uste edno.
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19904
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by georgina on 29.08.08 14:35

Јас ќерката ја родив на 26 години, а синот сега ма 33 години.

avatar
georgina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 371
Age : 43
Локација : Negotino
Поени : 18635
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Natasa2000 on 29.08.08 14:41

ќерката на 27, а ова Боже здравје, на 31 ииии.... ако се подобрат условите... можи и уште без лимит Smile
avatar
Natasa2000
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 38
Age : 41
Локација : makedonija
Поени : 18702
Registration date : 2008-07-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by sonja28 on 30.08.08 22:03

на 28 години

sonja28
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 38
Локација : MKD
Поени : 18606
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Dothy on 30.08.08 23:26

Anja na 24..sega ke polni godina:) pa u plan sme drugo sea ubrzo da praime hi hi hi ..za da ima vreme posle nekoja godina i za treto
avatar
Dothy
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 33
Age : 35
Локација : domche
Расположение : fino
Поени : 18724
Registration date : 2008-07-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by elena petkovik on 30.08.08 23:32

Na 26 (bez 3 dena)
Luka se rode na 24.01 a jas na27.01 napolniv 26!
Najubav poklon za rodenden :poklon: :masko:
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 18865
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by tanjaaa on 13.09.08 1:45

i jas na 21 ke rodam ama zatoa ke bidam mlada baba ili svekrva hahahah
avatar
tanjaaa
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 625
Age : 31
Локација : skopje
Расположение : NAJSREKNA NA CEL SVET
Поени : 18554
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by biljanag on 13.09.08 11:10

иван на 27 години а здравје овој бебуш на 29 год
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20352
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by natasast on 13.09.08 11:42

na 27 ,a drugo zdravje sto poskoro
avatar
natasast
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 99
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : ok
Поени : 19020
Registration date : 2008-05-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by red.mari on 14.09.08 15:48

Јас мојата ќерка на 21

red.mari
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 213
Age : 36
Локација : skopje
Расположение : sekogas raspolozena
Поени : 18546
Registration date : 2008-09-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by marina_pp on 14.09.08 16:18

sara na 21god
dusica koga napraviv 24 god
avatar
marina_pp
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 200
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 18695
Registration date : 2008-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Svetlana on 14.09.08 16:27

Gorjan na 21 go rodiv a Petar na 27 godini.
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18610
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by mamaada on 14.09.08 16:37

Nikola go rodiv na 25, a pak Filip na 35
avatar
mamaada
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 12
Age : 47
Локација : skopje
Расположение : raspolozeno
Поени : 18455
Registration date : 2008-09-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Emi on 14.09.08 22:08

na 24
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 20911
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by solzicka2 on 14.09.08 22:16

sinot go rodiv na 20 a kerkata na 23
avatar
solzicka2
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 112
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : ok
Поени : 18682
Registration date : 2008-07-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: На колку години ги добивте вашите деца?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот