Родители и деца

Најубав познат пар

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Најубав познат пар

Пишување by Emi on 15.08.08 22:50

Ептен ми се слатки, посебно Милан го обожавам а и Невестава Сандра не е лоша


а и овој пар е супер Justin Timberlake и Jessica Bielа еве и ови се слатки зедно Џони и Ванеса
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by obicna on 15.08.08 23:10

Najubav par mi se Jon Bon Jovi i Dorotea Hurley. Brak so poznati licnosti da se u brak dolgo e retka stvar pored mene a od 29 april 1989, se zemale u Las Vegas. Inace se znaat i se zaedno od nekade 70:setite. Od ko bea posledna godina high school. http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/06_02/BonJoviDM_468x413.jpg
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20774
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by vesna velkova on 15.08.08 23:20

јас многу си ги сакам бранџелина срцки ми се и двајцата.
avatar
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19111
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by beti 24 on 16.08.08 9:08

http://www.ez-entertainment.net/carpet/JenniferAnistonBradPitt3RS.JPG
е овие ми беа најубав пар таа анџелина не ми се допаѓа
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19178
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by rich_bitch1 on 16.08.08 13:39

како пар мн ги сакав рајан фелипе и рис витерспоон ама се разведоа.џони деп и ванеса паради ми се супер пар.незнам несакам кога некој претерано се ескпонира во јавноста,сакам мирни типови на фамилии како што се овие .и некако мада по годините не си одгвовараат ми се свигјаат и кетрин зита џонс со мајкл даглас ми делуваат некако смирувачки,секогаш уклопени,без скандали
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by desi on 17.08.08 1:49

mene najubavi parovi mi se angelina so bred pit i ketrin zeta so majkl daglas
avatar
desi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 356
Age : 35
Локација : veles
Поени : 19110
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Sister on 19.08.08 13:11

Бен Афлек и Џенифер Гарнер многу ми се симпатични,а и не се во оној холивудски фазон.
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19164
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 19.08.08 13:21

Анџелина и Пит / Деми Мур и Аштон Кучер / Кортни кокс и Дејвид Аркет
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 19.08.08 13:22

Од нашиве Мики и Светлана Црнокрак / и не знам колку е точна таа информација за Живкица и Дадар ама стварно се слатки заедно
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Emi on 20.08.08 13:35

хехе може ане да ни одговори на тоа прашање Стар :geek:
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21196
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 20.08.08 13:41

Море ако не грабне тешко нас Smile Јас само искоментирав тоа што мене ми се допаѓа што би рекле срби шта је ту је !
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 20.08.08 13:42

Ева ДА - ја обожавам , ама Тони Паркер ми е бљак, - бољи пар би била со Карлос од Очајни домаќинки.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Ane on 20.08.08 14:11

[quote="STAR ....и не знам колку е точна таа информација за Живкица и Дадар ама стварно се слатки заедно[/quote]

хахаха, те копка да дознаеш а? е слатки се заедно...
ама не ти кажувам, дали се пар или не :geek:

инаку мене ми се најсладок пар сестра ми и дечко и! Wink

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 20.08.08 14:15

Ете се си ми кажала hihi
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by vesna velkova on 20.08.08 14:19

ја од ова сфатив дека на ане сестра и е Живкица или се лажам ааааа?????????? flower
avatar
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19111
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Sister on 20.08.08 14:21

така изгледа!!!!
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19164
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by SonjuS* on 20.08.08 14:24

Место за коментирање слики е фотоалбумот. А не во било која тема да се пишува кој и што е видено таму!!!! Не е за џабе заклучен!!


SonjuS*ова ти е прва опомена! Наредниот пат следи исклучување!

Administrator
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19456
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Ane on 21.08.08 11:20

STAR * напиша:Ете се си ми кажала hihi

хахаха - а што тоа мацо ти потврдив Smile

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 21.08.08 11:23

Ееееее моја мала тајна срцка , не ти кажувам Smile

Само еден коментар ЕПТЕН МИ Е ДРАГО !!!!!!!! :big hug:
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Ane on 21.08.08 11:32

хахаха - сепак сега знам дека ништо не знаеш. Smile т.е не сум ти открила!

наскоро ќе дознаете сите!

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by STAR * on 21.08.08 11:42

Добро Ане биди таква држи не во неизвесност срам те било Smile
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Ane on 21.08.08 11:49

Star знаеш како се вика - “Љубопитството ја убило мачката„ hahahaha

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by sonja 35 on 21.08.08 11:58

Џоли-Пит

Дип-Парадис
avatar
sonja 35
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 392
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 19238
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Simona's mom on 22.08.08 22:44

Анџелина и Бред .а од кај нас Амернис Нокшиќи и Борјан Јовановски
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18948
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by sanja83 on 22.08.08 22:54

Jennifer Lopez & Mark Antony и двајцата многу си ги сакам
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19734
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубав познат пар

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот