Родители и деца

Која боја е вашето срце?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Која боја е вашето срце?

Пишување by DijanaP on 16.10.09 16:19

plavo - portokalovo
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 16106
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Која боја е вашето срце?

Пишување by borjanka on 17.10.09 11:40

Your Heart is Red and Orange


Your heart is enthusiastic and optimistic.
You are creative, witty, and brilliant.
You bring levity and happiness to relationships.
You're good at loving people for who they are.avatar
borjanka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 206
Age : 28
Локација : makdeonija
Расположение : sekogas nasmeana
Поени : 15524
Registration date : 2009-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Која боја е вашето срце?

Пишување by Gordana Natovska on 04.12.09 13:52

avatar
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 34
Локација : Veles
Поени : 16042
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Која боја е вашето срце?

Пишување by saligrem on 04.12.09 14:07

i moeto e plavo zeleno
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 15484
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Која боја е вашето срце?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот