Родители и деца

Форумска средба

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кога и каде?

0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 2 ]
38% 38% 
[ 3 ]
37% 37% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 8

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 21.08.08 13:22

Ej star obavezno ke ti se javam za nedela.
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by lejdi on 22.08.08 21:06

E BLAGODARAM MNOGU ZA POKANATA MEGUTOA SEGA GO PROCITAV OVA A JAS VEKE IMAM DOGOVORENO VETUVAM DEKA SLEDNATA SREDBA KE SE DRUZIME ZENSKI.STAR FALA BAS SI SRCKA ZA POKANVA
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by vesna velkova on 22.08.08 21:21

ме примате и мене во друштво?За оваа недела така?
avatar
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19091
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 23.08.08 22:50

Да Весна ама кај мене нешто излезе па ќе видам дали ќе можам, Марио треба да го носам на Причеста во црква.
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 24.08.08 0:29

e gledam deka pak od dogovaranjeto nisto nema da vi ispadne.
tuku nie so Bile si imavme deness prekrasna sredba vo Sveti NIkole. na neplanirano Wink
sliki vo FA.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 26.08.08 10:45

Епа Ане јас чекав Мони да се јави он има мој број , а јас нејзин не, таман си се спремив во Неделата ама Мони ја нема......

Баш фино што сте се виделе пак со Биле.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 01.09.08 21:23

ех а како јас да се видам со вас.....мислам мислам и никако да смислам, работава ме кине, постојано сум на работа
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by BaMbYnA on 02.09.08 1:28

aj ko ke sum vo mk da se organizirame Smile
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 34
Локација : Melbourne
Поени : 19436
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by baby24 on 02.09.08 1:59

aj ko ke sum vo mk da se organizirame Smile
Sonja obavezno se dogovarame za da se vidime samo ti da dojdes.
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19223
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by BaMbYnA on 02.09.08 8:04

vase ti daj mi podatoci ako si porodena da ti dodjam so ponudica haha Smile a ostalo cekam da kazete koga ke ste slobodni 11 ti okt i 4 ti sum na svadbba neka bide porano za 1 mesec da imam vreme da ve vidam Smile site
avatar
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 34
Локација : Melbourne
Поени : 19436
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by wisna on 02.09.08 14:05

Колку сакам да ве запознаам :big hug:
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by SonjuS* on 02.09.08 21:26

Сонцушке прво дојди па после ќе се видиме..
:big hug: :big hug: :big hug:
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19436
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by wisna on 09.09.08 3:16

Една голема :big hug: за тебе Rocka, мило ми е што се запознавме денес и изгушкавме Very Happy
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Rocka on 10.09.08 20:36

Aaaaa, vidi ti kade pisala taa Smile

I mene mi bese milo, no bese mnogu kratko, ic ne napravivme muabet :(
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by wisna on 10.09.08 21:10

Aјде де, зарем нема да си дозволиме друга прилика? Very Happy
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Rocka on 10.09.08 21:35

Hm....

Pa ke imame puno shansi ako dojdes na Pivo Land Very Happy
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 48
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 19822
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by wisna on 10.09.08 21:55

Хехе, на Pivo Land? Ај поопширно, слабо сум упатена Very Happy
avatar
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 19892
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by ZeleniCka on 10.09.08 22:37

Znaes kade za poveke info Very Happy
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19370
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 20.09.08 15:40

ајде жени утре со децата во Акцион Парк на Саем да се подружат малку децата и да се изнаиграат бидејќи надвор е ладно а и ние да се видиме и да се запознаеме подобро!
Што мислите?
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by baby24 on 20.09.08 18:10

Monice a nie ostanatite bez deca moze da se pridruzime hahahah ako ne e problem mislam?
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 19223
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 20.09.08 19:25

мацо ова е за сите ЖЕНИ
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 23.09.08 9:12

Се видовте бе луѓе ?? Ајде ако биднала средбата дајте некоја фотка.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by lela on 30.09.08 13:33

Blazesivi mozete da si se dogovorite i videte,a se nadevam deka nar.god.vo leto koga site ke si dojdime vo MK ke napravime golema sredba so site clenovi,ke otkupime i sala ako treba da ne sobere site Smile
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21617
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by mama on 30.09.08 13:39

Ееее......да живеевме и ние во Скопје ке можевме да се извидиме. Овака ништо работа.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19540
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 31.10.08 15:02

Денеска се запознавме со мама Кристина и слатки две принцези Тамара и Мартина.
Се видовме кратко, ама прекрасни се,
се надевам наскоро ќе пиеме и кафенце
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот