Родители и деца

Форумска средба

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кога и каде?

0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 2 ]
38% 38% 
[ 3 ]
37% 37% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 8

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 10.08.08 10:31

ej zeni ajde malku porano. sepak ne e tolku zesko. moze li okolu 16 sepak Very Happy

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 10.08.08 11:01

mozeee Very Happy
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 10.08.08 11:08

samo kazete kade?

Ane moze li pred Ezerce od zadnata strana kaj patkite? Smile
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by obicna on 10.08.08 14:54

Prekrasno da si pominete vie sto ke odite, a nie tuka ostalo drustvo ocekuvame veseli sliki. Wink
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 10.08.08 21:31

monice ti dojde ili ne ? stoevme kaj patkite ama tebe ne te vidovme ili pak ti nas ne si ne videla ....
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by obicna on 10.08.08 22:38

Lana bidna li sobiranka? Ako da, kako pominavte?
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 10.08.08 22:52

Bidna ,bevme tri ,Ane ,Lola i jas ...neznam monice dali bila ,ama ne se najdovme
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 10.08.08 23:04

се сликавте ли, дајте слики одмаааа
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by obicna on 10.08.08 23:20

Samo ti pisa tuka a ne kaza kako si pominavte, se nadevam deka ubavo vi bese.
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20754
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 10.08.08 23:21

а зш не ми поминавте на раб.?
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 10.08.08 23:52

мачиња бев кај езерце околу 18 и 30 мин никој не препознав најверојатно закаснив, требаше мобилни да си размениме!

ај следниот пат!
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by beti 24 on 11.08.08 10:54

леле колку сакам да сум таму у ск па да се дружиме, ајде за наредната средба ќе дојдам специјалано до скопје
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19158
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 11.08.08 14:37

monice напиша:мачиња бев кај езерце околу 18 и 30 мин никој не препознав најверојатно закаснив, требаше мобилни да си размениме!

ај следниот пат!

epa neli bese dogovorot vo 16h. ,nie pievme kafence,prosetavme malce i otidovme ...ajde zdravje drug pat poubavo ke se organizirame i da ne ima vo pogolem broj Smile
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 11.08.08 14:37

beti 24 напиша:леле колку сакам да сум таму у ск па да се дружиме, ајде за наредната средба ќе дојдам специјалано до скопје

Beti ke te soberam ja od Stip ,pa zaedno ke ideme Wink
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19898
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by beti 24 on 11.08.08 17:57

договорено :big hug: :big hug: :big hug:
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19158
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 12.08.08 9:07

Барем вие 3 што се видовте гласавте ли за во Парк или други си гласаа за парк , а воопшто не се појавија ?
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 12.08.08 9:17

Стар јас гласав за во парк а закаснив не сум ги разбрала. А ти?
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 12.08.08 21:33

е мониче го промашила терминот, ама кај беше ти Стар. најгласна си за собирање, ама после ко ќе дојде средба те нема.
се шалам. знам ми прати порака дека спиел малиот. ај ваљда следниот пат повеќе среќа.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Sandra_Anja on 13.08.08 16:02

Bas mi e krivo, jas se vrativ vo nedelata od odmor. A koga ke bide slednata sredba?Smile
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19972
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 13.08.08 16:26

Мони јас гласав за Матка, ама што е тоа е.

Инаку Ане знам дека е така ама јас сакав да дојдам со малиот , не ми беше поентата за сама, он викендов поремети со спиење со тоа што стануваше во 5/6 сабајле и после преку ден кома - деца како деца непредвидливи. А и по муабетот претходно мислев дека ќе бидеме најмалку 7-8 жени а ете на крај само 3 сте се нашле.
Ај можда следниот пат ќе се усогласиме сите , а и ќе поминат одмориве па повеќе луѓе ќе бидат присутни.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 14.08.08 0:02

па добро бевме само три оти ти се откажа, а мониче не не разбрала. да дојдевте вие ете 5. ама не е важно колку ќе дојдат, важно е дружењето.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by lola on 14.08.08 10:51

да, бевме три ама супер ни беше...а за да биде убава забавата, зависи од типовите на луѓето, а не од бројката во која дошле
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20216
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by lejdi on 16.08.08 23:07

mnogu vi e dobra idejava za sobiranje bas e kul jas mnogu sakam da se druzam
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 20.08.08 13:19

Ajde pak da se dogovorime, ama da bide preku den na primer okolu 10 casot vo park bidejki decava porucek spijat. Moze zeni?
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 21.08.08 9:37

Мони ќе може ли да се најдеме на кеј и да пешачиме до парк
и оваа идеа за наутро е супер , зашто Адријан веќе околу 12 -13 часот спие. И ве молам да биде недела , може прво да седнеме на кафе во некој кафич на кеј , а после да прошетаме до парк или пак само шетање зашто со децава што имаат црвчиња во газот тешко да ќе пиеме кафе на раат. Кој може и сака нека се пријави. Мони имаш мој број мислам , Лејди и тебе те чекаме ако си за.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19825
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот