Родители и деца

Форумска средба

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Кога и каде?

0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 2 ]
38% 38% 
[ 3 ]
37% 37% 
[ 3 ]
 
Општо гласови : 8

Форумска средба

Пишување by Ane on 07.08.08 11:09

Гласајте кога да се видиме и каде!

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by obicna on 08.08.08 2:32

Sea vejke petok, ne se dogovorivte seuste??? Jas ne deka ke idam ama bas ke mi bide milo da ve vidam vas kako se zapoznuvate i se druzite u veselba, pa zimava zdravje i jas so vas da se vidam...
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 08.08.08 10:40

e pa od tolku vreva na kraj nisto. glasale samo 4. cccccajde bre zeni dajte go svojot glas.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 08.08.08 11:20

Ете Ане и јас гласав , нешто се зафатив со работа од сабајлево па чат пат сум на форумов sorry.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19830
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 08.08.08 12:36

Glasav za vo Nedela vo Park samokazete vo kolku saat?

Pa moze i vo ezerce na kafence da si sedneme.
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 08.08.08 15:10

ајде бе жени гласајте
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 08.08.08 15:10

еј а со деца или без деца?
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 08.08.08 15:18

Па со деца Мони и они да се прошетаат и да се дружат. Ама како што гледам работава до сега не решено и шо прајме? Јас сум овде уште 2 саати и после идам дома , немам ком. да проверам така да што и да се договори пишете ми смс, оние чл. кои го имаат мојот број.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19830
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 08.08.08 15:31

во недела во парк ама сама ако ме примате?
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by STAR * on 08.08.08 15:36

Гледам резултативе се промениле, останува недела парк?? Да се чекаме кај фонтаната / во колку саат ?

Еми зашто сама срцка , а Миленче?
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19830
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 08.08.08 20:34

мала потсета жени гласајте!
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by lola on 08.08.08 22:11

еве јас гласав за сабота парк, но не ми е проблем и недела Wink
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20221
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by obicna on 08.08.08 22:29

Znaci dosea prijaveni se:

*monice
*ane
*lola
*STAR*
*Emi

Tolku samo?
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20759
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 08.08.08 23:34

obicna fakaj avionot i doagaj te cekame na rucece vo Ezerce
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 09.08.08 0:14

Миленче е на гости кај баба и дедо-кај моите, јас сум на работа во недела, ама ај кажувајте кога планирате па да видам дали ќе ми одговара.

пс. утре ќе знам која смена сум, ама ај кажете кога ќе се шекате да знам да барам замена ако треба
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by desi on 09.08.08 1:55

bas bi sakala da dojdam i da ve zapoznaam ama da ziveev vo sk a vaka mnogu mi e zal sto ne mozam da dojdam.ne sme daleku no treba da idam so voz i po zeskovo a ne mozam mnogu otekuvam od zeskoto.ne e vazno ubavo da si pominete tie sto ke bidete.
avatar
desi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 356
Age : 35
Локација : veles
Поени : 19095
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 09.08.08 14:44

ајде жене каде утре?
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 09.08.08 15:00

e pa eve neli ispadna vo park
utre ama koe vreme - nekade popladne ili pretpladne? pisete za da i javime na star.
moze li okolu 16 ili kasno e?

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 09.08.08 16:30

Doagam i jas ,Lana nema da dojde bidejki e kaj baba i vo Sv.N ,..... jas sum za popladne ako moze ,samo rano e vo 16h mnogu e zesko ,ako bide kako denes ke pocrkame ,jas sum za pokasno ,nakaj 17:30 ....mada kako ke kazat poveketo ne e problem ,na decinjata vazno da im odgovara Smile
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19903
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by monice on 09.08.08 17:02

decki jas sum za 18 casot bidejki mario okolu 16 casot mi zaspiva
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18947
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 09.08.08 22:41

e mene mi odgovara pokasno.
toplo e. ama si vikam aj nekoi imaat pomali deca pa nema da im odgovara
se slozuvam okolu 18

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 09.08.08 23:34

znaci padna dogovorot vo 18h ...
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19903
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Ane on 09.08.08 23:45

bile neka bide vaka sega. utre ke se precueme so poraki.
posto i star mi prati sms, nema doma internet i ne znaev sto da i kazam, osven deka e utre vo park.
znaci sabajle se slusame i se dogovarame - kade se cekame.
a za popladne mi e OK. oti zestini golemi se.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Lana on 10.08.08 0:00

vazi Ane ,dogovoreto Smile
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 42
Локација : Belgrade
Поени : 19903
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Emi on 10.08.08 1:30

ај помиете до тинекс хехехе, јас сум од 14 до 20 на работа, знаете во кој тинекс нели

убаво да си поминете
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форумска средба

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот