Родители и деца

Каде завршивте средно училиште?

Страна 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Emi on 11.08.08 22:37

monice напиша:Јас во ДСУ "Арсениј Јовков" Економското во Бутел.

и јас, биротехничар
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21176
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by vesna velkova on 12.08.08 0:20

и јас сум од васил антевски дрен ама правен техничар.
avatar
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19091
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by daniela on 12.08.08 12:23

УСОБраќа Миладиновци,,-ветерина
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20219
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by desi on 12.08.08 15:11

Gimnazija'' Koco Racin''- Veles
avatar
desi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 356
Age : 35
Локација : veles
Поени : 19090
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lakibebe on 13.08.08 0:11

Медицинско ,"Др.Панче Караѓозов".
avatar
lakibebe
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 118
Age : 44
Локација : Skopje
Поени : 19028
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by monice on 13.08.08 0:18

Emi напиша:
monice напиша:Јас во ДСУ "Арсениј Јовков" Економското во Бутел.

и јас, биротехничар

i jas bev Birotehnicar
geberacija 97/2001
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by elena petkovik on 13.08.08 0:34

DSMU Pance Karagozov SK
med.sestra -tehnicar
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 19130
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by bella_67 on 13.08.08 1:26

Boris Kidric-praven smer
avatar
bella_67
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 30
Age : 50
Локација : skopje
Поени : 18895
Registration date : 2008-08-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by keti_k on 13.08.08 10:47

Во *Никола Карев* - Скопје - биотехничар
avatar
keti_k
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 8
Age : 46
Локација : Skopje, Makedonija
Поени : 18860
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by ZeleniCka on 15.08.08 12:40

Јас завршив во Охрид, гимназија
avatar
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19370
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Mimi on 15.08.08 12:57

Прва и втора година во ЈБТ, а трета и четврта во Орце Николов - Скопје - електротехничар
avatar
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 18966
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lejdi on 17.08.08 15:17

DSUTU "LAZAR TANEV" SKOPJE TURISTCKI TEHNICAR
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19013
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Svetlana on 17.08.08 15:22

MUC "dr Pance Karagozov " - zaben tehnicar
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18875
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Sister on 17.08.08 15:22

УЦСО‘‘Н.Н.Борче“ Пробиштип гимназија
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19144
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Ane on 17.08.08 15:50

keti_k напиша:Во *Никола Карев* - Скопје - биотехничар
Keti ja i ti generacija sme vo karev

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20389
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by ivi on 18.08.08 13:31

Jas zavrsiv vo ''Arseni Jovkov'' ekonomskoto vo Cair,
Deloven sekretar
avatar
ivi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 664
Age : 31
Локација : Skopje
Расположение : odlicnooooooooooooooo
Поени : 19365
Registration date : 2008-05-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by monice on 18.08.08 13:40

monice напиша:
Emi напиша:
monice напиша:Јас во ДСУ "Арсениј Јовков" Економското во Бутел.

и јас, биротехничар

i jas bev Birotehnicar
geberacija 97/2001

и јас ама пред тебе 4 години.
П:С: Не има доста на форумов :big hug:
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18942
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by mamicka on 20.08.08 9:21

Medicinsko vo Tetovo
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 43
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 19718
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Sandra_Anja on 21.08.08 16:15

„Васил Антевски Дрен„ - правен смер
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19972
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by rich_bitch1 on 21.08.08 16:18

гимназија во СЛАВЧО СТОЈМЕНСКИ -штип

и медицина во тетово(медицинска сестра)
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20433
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Biljana795 on 22.08.08 9:55

АРСЕНИ ЈОВКОВ -економски техничар,завршив 1998 год
avatar
Biljana795
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 99
Age : 39
Локација : Skopje
Поени : 19191
Registration date : 2008-06-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Kiki on 23.08.08 22:50

Vasil Antevski-Dren
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19723
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Simona's mom on 24.08.08 19:31

Gimnazija JBTito vo Bitola
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18928
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Zvezdicka on 30.08.08 1:37

Сандра напиша:„Васил Антевски Дрен„ - правен смер

E Sandra nie sigurno sme ista generacija u Vasil Antevski-Dren Smile
Jas zavrsiv 1999 - praven smer (IV 11 ) :geek:
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 19916
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by sonja28 on 30.08.08 22:04

Гимназија"Добри Даскалов" Кавадарци

sonja28
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 38
Локација : MKD
Поени : 18871
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот