Родители и деца

Каде завршивте средно училиште?

Страна 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Barbie on 15.06.09 20:20

Sredno vo Koco Racin - Skopje.
Praven fakultet(pravni studii) - momentalno sum vtora godina.

Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 17597
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by macikata on 18.06.09 17:03

средно медицинско ДСМУ"Др. Јован Калаузи"-Битола,општи смер-медицинска сестра

macikata
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 33
Локација : Bitola
Поени : 17360
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by jasmina,mina on 18.06.09 17:23

основно училиште ,,Мирче Ацев,,-Скопје
Хемиски Училишен Центар ,,Марија Кири Склодовска,,-хемиско-технолошки техничар
Педагошки факултет-Скопје -дипломиран професор по предучилишно воспитание(воспитувач)

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Cvetce on 16.07.09 14:45

ДСТТУ -Никола Карев-Струмица, најубав период од животот ах средношколски денови

Cvetce
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 52
Age : 36
Локација : Strumica
Поени : 17479
Registration date : 2009-05-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Gabi* on 16.07.09 15:24

Vo Vasil .Antevski Dren (Boris) - praven smer
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18302
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by monabombona on 17.07.09 0:56

Јосип Броз -Скопје
avatar
monabombona
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 354
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : nasmeana, sakam koga ne e toplo
Поени : 17500
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by MamaMaja on 17.07.09 1:43

Orce Nikolov
avatar
MamaMaja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1124
Age : 45
Локација : Скопје
Расположение : Детективско!
Поени : 18534
Registration date : 2009-01-27

http://www.mmm.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by MAMA JULE on 17.07.09 2:30

ГИМНАЗИЈА КОЧОМРАЦИН ВЕЛЕС
avatar
MAMA JULE
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 36
Age : 37
Локација : VELES
Поени : 17683
Registration date : 2009-04-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by nata on 17.07.09 9:17

Борис Кидрич (сега Дрен) Скопје
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17900
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Kate77 on 17.07.09 17:16

Средно хемиско Марија Кири во Скопје 95/96
avatar
Kate77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 101
Age : 41
Локација : Скопје
Поени : 18731
Registration date : 2008-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by jasmina,mina on 17.07.09 17:18

Kate77 напиша:Средно хемиско Марија Кири во Скопје 95/96
а јас 96/97 може и сме се гледале во ,,7,, flower

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Kate77 on 17.07.09 17:20

Во 7 не верувам затоа што живеев во аеродром па пешки до таму,кој ти беше класен
avatar
Kate77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 101
Age : 41
Локација : Скопје
Поени : 18731
Registration date : 2008-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by jasmina,mina on 17.07.09 17:23

во прва Светлана(хемија),во втора Невенка(органска хемија),во трета и четврта Рајна(неорганска технологија).Јас додуша си одев со ,,5,,покрај покрај и на ,,5,, а бе уџум ми беше

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Kate77 on 17.07.09 17:31

Отиде ли на факултет после средно,ја сбев на ПМФ-хемија,можеби се знаеме од таму
avatar
Kate77
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 101
Age : 41
Локација : Скопје
Поени : 18731
Registration date : 2008-09-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Emilija on 17.07.09 17:43

MAMA JULE напиша:ГИМНАЗИЈА КОЧОМРАЦИН ВЕЛЕС

Само штом сум завршила ти си почнала Smile
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19819
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by mimce on 23.07.09 18:47

и јас завршив во зеф љуш марку 1999
а кога умрела лале?

mimce
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 36
Age : 37
Локација : makedonija
Поени : 17248
Registration date : 2009-07-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by valentina123 on 12.08.09 22:54

во димитар влахов 2003/2004

valentina123
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 138
Age : 31
Локација : skopje
Расположение : naj,najsrekna
Поени : 17195
Registration date : 2009-07-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by moja mama on 12.08.09 23:32

ekonomsko "JANE SANDANSKI" Bitola
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17593
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

i jas zavrsiv vo dsmu dr jovan kalauyi ,bitola

Пишување by tanja bt on 31.08.09 0:16

aneta напиша:Jas sredno uciliste zavrsiv Bitola medicinsko Dr.Jovan Kalauzi.
Ah kakvi ubavi denovi sum pominuvala tamu ama ne se vraka sto pominalo neli :)beganje od casovi neopravdani abe cirkuzi klasnata samo vikase po nas ama koj ja slusase za grev kutrata mu go skrativme zivotot za 10 godini Smile
lele sega me potsetivte na starite vreminja bas ubavo mi dojde Smile
avatar
tanja bt
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 34
Локација : bitola
Поени : 16957
Registration date : 2009-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Janicka on 05.09.09 23:01

Nikola Karev-Skopje

Janicka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 102
Age : 39
Локација : Sk
Поени : 18403
Registration date : 2008-12-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by marina**** on 05.09.09 23:04

Gimnazija ``Jane Sandanski`` Strumica
avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 17745
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by twins_ on 05.09.09 23:09

МУЦ-Битола
avatar
twins_
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1046
Age : 42
Локација : Дембелија:-))))
Расположение : променливо:-)
Поени : 17483
Registration date : 2009-07-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by kateee on 05.09.09 23:50

dimitar vlahov 99g

kateee
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 95
Age : 36
Локација : sk
Расположение : 5
Поени : 17931
Registration date : 2009-03-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by winnie the pooh on 06.09.09 0:18

arseni jovkov - 2001
avatar
winnie the pooh
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 783
Age : 35
Локација : doma sme se toplime
Расположение : razigrano
Поени : 19195
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by ance on 07.09.09 16:33

zavrsiv sredno medicinsko vo bitola D-r Jovan Kalauzi
avatar
ance
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 132
Age : 29
Локација : domce
Расположение : mamurno
Поени : 17014
Registration date : 2009-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот