Родители и деца

Каде завршивте средно училиште?

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Каде завршивте средно училиште?

Пишување by monice on 06.08.08 1:18

Јас во ДСУ "Арсениј Јовков" Економското во Бутел.
avatar
monice
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 207
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Многу добро скоро Одличноооооооо
Поени : 18677
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Juni08_Andrea on 06.08.08 5:14

"Taki Daskalo"-Bitola-soobrakaen smer ,generacija 93/94
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 19904
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by aleksandra on 06.08.08 8:23

"Gorce Petrov"Prilep-sredno medicinsko za opsta sestra tehnicar
avatar
aleksandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 682
Age : 33
Локација : prilep
Расположение : veselo
Поени : 19020
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Emilija on 06.08.08 8:25

Гимназија "Кочо Рацин" - Велес
природно-математичка насока
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19554
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by sonja 35 on 06.08.08 8:47

Гимназија ,,Кочо Рацин,, Велес

култополошка насока-многу одамна Smile
avatar
sonja 35
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 392
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 18953
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lola on 06.08.08 8:49

гимназија ,,Јосип Броз Тито,, Скопје
културолошка насока
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 19951
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by STAR * on 06.08.08 8:51

Лола кога ти учеше таму беше Калајџиева (хемија) професорка ?
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19560
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lola on 06.08.08 8:52

ми беше во 1 година, зошто прашуваш?
и ти таму учеше?
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 19951
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Emilija on 06.08.08 8:55

sonja 35 напиша:Гимназија ,,Кочо Рацин,, Велес

култополошка насока-многу одамна Smile

Соња која е оваа насока ? Јас кога учев таму ја немаше ...а не сме толку голема разлика во години
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19554
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by sonja 35 on 06.08.08 8:57

Културолошка :geek: Извинете,моја грешка,така е кога работам и гледам во комп.во исто време
avatar
sonja 35
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 392
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 18953
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by STAR * on 06.08.08 8:57

Да Лола , мене 2 год. ме гњавеше , со тоа љиљаковата коса нејзина и кога ќе седнеше со пола дупе на биро уффф ептен ја мразев. Еднаш киднав од нејзин час и + ја зезав и отварав врата ама бев фарбана тогаш и не можеше да ме препознае, излезе од час и во вц ме бараше Smile
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19560
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lola on 06.08.08 9:02

и мене ми беше таа ноќна мора, ама среќа во втора година не ни предаваше...ја видов за оваа Нова Година во една продавница за лампиони, иста таква е сеуште (вампирка) и ми идеше тоа гнездото на главата да и го откорнам...колку беше зајадлива и лицемерна само кога ќе сетам :mad:
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 19951
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by STAR * on 06.08.08 9:04

Лола листаше по дневник да види чив родител што работи и од моја другарка за да и стави 2 и побара пред сите нас ТВ и тепих , абе да ја утепаш кучка права.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19560
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by lola on 06.08.08 9:11

ТВ и тепих???? не ми се верува дека некој може толку ниско да падне и тоа пред цел клас...ццц како не и беше срам???
толку злобна жена немам видено...и некогаш (ретко се случуваше тоа) кога ќе се насмееше - и таа насмевка беше извештачена. со еден збор - одвратна жена
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 19951
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by aneta on 06.08.08 9:26

Jas sredno uciliste zavrsiv Bitola medicinsko Dr.Jovan Kalauzi.
Ah kakvi ubavi denovi sum pominuvala tamu ama ne se vraka sto pominalo neli :)beganje od casovi neopravdani abe cirkuzi klasnata samo vikase po nas ama koj ja slusase za grev kutrata mu go skrativme zivotot za 10 godini Smile
lele sega me potsetivte na starite vreminja bas ubavo mi dojde Smile
avatar
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 18710
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by STAR * on 06.08.08 9:28

Е има и такви луѓе , мислам дека од ЈБТ она и психологија , Елена Трајковска класна ми беше во 4 ,плава вештерка , што кога ќе завршеше часот викаше - Шо бе, звона ??? тие беа најголеми материјалистки. Психологија кога се укина тоа пишување занимање на родителите во дневници , пушти тефтер нејзин по сите ученици да и запишат на кого што работат родителите.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19560
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by beti 24 on 06.08.08 9:30

гимназија "Славчо Стојменски" во Штип
супер ми беше
генерација 1998-2002
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 18893
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by sashka26 on 06.08.08 16:00

ETUC. Kuzman Josifoski-Pitu
ekonomski smer
avatar
sashka26
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 399
Age : 41
Локација : macedonia
Поени : 19053
Registration date : 2008-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by betavitevit on 07.08.08 11:30

Medicinsko-Skopje.
avatar
betavitevit
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 166
Age : 43
Локација : Skopje
Поени : 18939
Registration date : 2008-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by baby24 on 07.08.08 12:23

Jas zavrsiv vo Vasil Antevski -Dren (Boris Kidric porano)1998/2002
avatar
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1682
Age : 35
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 18958
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by sonjamfk on 07.08.08 14:08

vo ekonomskoto vo butel ,togas se vikase mosa pijade
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 53
Локација : skopje
Поени : 19403
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Nate_David on 07.08.08 23:59

kuzman josifovski pitu prilep
smer ekonomski asistent
generacija 2001-2005
avatar
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 31
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 18979
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Jovana's mom on 09.08.08 21:44

Гимназија „Кочо Рацин“- Велес
avatar
Jovana's mom
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 489
Age : 48
Локација : Kocani
Поени : 18900
Registration date : 2008-07-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Ilince on 09.08.08 21:45

Gorce Petrov-Prilep
Medicinska sestra-tehnicar
avatar
Ilince
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1816
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : umorno no presrekno
Поени : 19248
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by eli on 09.08.08 21:59

Васил Антевски-Дрен
Економски асистент
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19479
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Каде завршивте средно училиште?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот