Родители и деца

Сликички животинско царство

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by emilija nestorova on 24.11.09 20:58

Mi falat sega uste 24,29 i 158.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18945
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Rikisan on 27.11.09 14:32

Дали можеби на некој му фали 39? Уште таа ми остана,ама би требало да набавам и други дупликати. Поздрав

Rikisan
Случаен минувач
Случаен минувач

Male
Број на мислења : 1
Age : 30
Локација : Skopje
Поени : 16525
Registration date : 2009-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by cacika on 28.11.09 10:03

mene mi falat: 12,13,35,37,42,54,56,62,71,73,87,88,90,103,104,106,117,133,136,137,142,147,150, 177,180,189,200,204,206,207,210,218,225,227,233,234,243,246,250
duplikati mi se:
3 8 15 17 48 63 64 69 78 80 81 89 93 105 109 111 114 119 121 122 124 127 131 140 141 149 152 159 165 176 179 181 182 183 184 186 187 190 191 193 198 202 205 208 209 211 212 214 215 221

cacika
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 45
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 17881
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Животинско царство 2008

Пишување by GabrielaKoskoska on 30.11.09 10:07

[quote="cacika"]mene mi falat: 12,13...

За тебе ги имам: 35, 87, 117, 147, 150, 207, 210 и 246
а ти ги имаш: 15, 48, 183, 184, 198, 205, 208 и 214.

Како да се размениме ?
Габриела

GabrielaKoskoska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 49
Локација : Скопје
Расположение : работно
Поени : 16605
Registration date : 2009-11-11

Вратете се на почетокот Go down

Животинско царство 2008

Пишување by GabrielaKoskoska on 01.12.09 11:00

Здраво cacika,

Неможам да праќам пп. Ти прати ми го телефонот и јас ќе ти се јавам.

Габриела

GabrielaKoskoska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 10
Age : 49
Локација : Скопје
Расположение : работно
Поени : 16605
Registration date : 2009-11-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Ostoun on 07.12.09 14:29

Od stariot album zivotinsko carstvo gi imam 93, 96, 103, 165, 217 moze zamena za slikicki od noviot album
avatar
Ostoun
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 284
Age : 40
Локација : tetovo
Поени : 17095
Registration date : 2009-09-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by emilija nestorova on 08.12.09 13:02

Kako moze nikoj da gi nema moive slikicki,od koga gi cekam,uste ovie tri:24,29 i 158.
avatar
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 628
Age : 38
Локација : Veles
Поени : 18945
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by cacika on 08.12.09 18:24

mene mi falat: 12,35,37,42,54,56,62,71,87,90,103,106,133,136,147,150, 180,200,204,206,207,210,218,225,227,243,246
duplikati mi se:
3 8 15 17 48 63 64 69 78 80 81 89 93 105 109 111 114 119 121 122 124 127 131 140 141 149 152 159 165 176 179 181 182 183 184 186 187 190 191 193 198 202 205 208 209 211 212 214 215 221
koj saka moze da se menuvame mene najmnogu mi odgovara po posta

cacika
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 45
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 17881
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Ostoun on 11.12.09 16:58

Mi trebaat 13, 18, 19, 23, 50, 71, 74, 75, 98, 115, 121, 135, 145, 164, 174, 175, 191, 208, 218, 224, 234, 245
avatar
Ostoun
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 284
Age : 40
Локација : tetovo
Поени : 17095
Registration date : 2009-09-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by cacika on 15.12.09 8:51

imam nekoi sto ti trebaat pisi adresa da ti pratam

cacika
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 45
Age : 40
Локација : skopje
Поени : 17881
Registration date : 2009-03-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот