Родители и деца

Сликички животинско царство

Страна 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 04.08.08 17:52

Девојки ми фалат уште 14 сликички од животинско царство. Утре ќе ставам овде кој бројчиња и би ви била многу благодарна доколку некоја од вас ги има тие сликички д ами ги прати по пошта или ако сте од Ск може и да се најдеме. Имам и околу 200 дупликати , така да не е проблем не мора да биде една за една (не сум скржава) , тие што ви фалат ако ги имам сите ќе ви ги дадам.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by aleksandra on 04.08.08 18:11

mene mi fali uste 78 a i jas imam mnogu duplihati ajde star ko ke gi napisis ke ti kazam mozebi nekoe ke go imam
avatar
aleksandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 682
Age : 33
Локација : prilep
Расположение : veselo
Поени : 19305
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 06.08.08 9:10

Имењачке еве кои ми фалат:

39 - 53 - 55 - 61 - 67 - 122 - 193 - 195 - 218 - 227 - 232 - 242 - 246 - 247 - 250.

Ако имаш некои од овие супер, а и било која од вас. А тебе ти фали само сликичка бр. 78 ???
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by aleksandra on 06.08.08 17:49

star go imam samo 247 do pred 1 nedela gi imav i drugive majmuni ama gi dadov:cry: denovive ke odam kaj edna prijatelka pa i tamu ke proveram
avatar
aleksandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 682
Age : 33
Локација : prilep
Расположение : veselo
Поени : 19305
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 07.08.08 9:32

ОК фала мацо, ако успееш да најдеш уште некоја добро , ако не , ако не ти е тешко ќе ми ја пуштиш само таа. Ќе ти пратам моја адреса на пп. И не ми одговори само бр.78 ти фали?
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Ane on 07.08.08 10:40

ja imam mnogu duplikati 73 slikicki- a mi falat samo 4 slikicki.

35, 46,47,246

za Star imam 53, a za aleksandra ja nemam taa.

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 07.08.08 10:46

Ане ќе проверам дома дали ги имам овие и се мењаме викендов. 246 и мене ми фали ама за останативе.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by aleksandra on 07.08.08 14:09

da mene mi fali uste slikickata 78
avatar
aleksandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 682
Age : 33
Локација : prilep
Расположение : veselo
Поени : 19305
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 08.08.08 9:17

Александра проверив ја немам 78.

Ане за тебе ја имам само 35.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Ane on 08.08.08 10:39

super star fala ti! zemi ja ke se menjame Smile

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20409
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 08.08.08 11:22

ОК договорено. Ќе ги земам јас сите дупликати па ќе се мењаме со останатите што собираат.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by sonjamfk on 19.08.08 14:43

nie od skoro pocnavme da sobirame pa ke vidam doma koj gi ima ako nekoja ja imam sto vi fali ke vi pisam.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19688
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Ben10 on 19.08.08 14:55

а -ха тука била темата flower вечер ќе проверам дали имам од вам што ви требаат и на нас што ни требаат
avatar
Ben10
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 131
Age : 44
Локација : Скопје
Поени : 18862
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Emilija on 19.08.08 14:58

Дупликати: 3,6,7,9,16,19,21,23,28,29,30,32,33,38,54,73,120,138,140,145,150,
151,161,165,167,170,171,183,184,186,191,198,205,210,216,219,228.

Кажете ако ви недостасува некое.
avatar
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 19839
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by sonjamfk on 21.08.08 12:41

duplikati imam :9,19,48,59,131,174,198,228 na koj mu fali neka pise dobiva odma.
avatar
sonjamfk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2640
Age : 54
Локација : skopje
Поени : 19688
Registration date : 2008-07-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by mamalina on 02.09.08 8:10

Nie sobravme eden,sega od vtoriot album ni fali uste edno slikice 207,da ne go ima nekoj od vas.Duplikati ima mnogu da vida pa ke pisa.
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18966
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by STAR * on 02.09.08 8:28

Ке проверам дома и ќе ти пишам.
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19845
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Misticia on 07.09.08 21:44

дечки мене ми фалат уште 80 па кога ќе ги намалам ќе барам за мене ама другарка ми ги чека 41, 60, 203, 204 никако да ни паднар
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Vesnicka on 08.09.08 22:07

Emilija mene mi falat od tvoite duplikati 6, 21, 73, 120, 140, 161 i 198.Jas imam 130 duplikati taka da pisi se sto ti treba.Pozdrav.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Vesnicka on 08.09.08 22:29

Inace za drugite eve ke se pomacam detalno.Duplikati mi se: 3, 4, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 45, 48, 52, 54, 56, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 71, 72, 74, 76, 79, 81, 83, 86, 87, 89, 93, 95, 98, 100, 104, 105, 107, 109, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 119, 121, 122, 124, 125, 127, 128, 133, 134, 136, 138, 141, 142, 144, 145, 148, 150, 151, 152, 153, 156, 157, 163, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 172, 177, 178, 182, 183, 184, 185, 187, 192, 195, 201, 205, 208, 210, 211, 216, 218, 219, 220, 228, 236, 241, 242, 246
Me zabole rakata. A kolku gi imam po 3 pati po 4 pati.Smeski.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Vesnicka on 08.09.08 22:34

Od ova sto analizirav za tebe star imam 5 slikicki.[/u]
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Vesnicka on 08.09.08 22:39

I ajde koga pocnav vise da vi pisam in sto mi fali: 6, 21, 26, 35, 40, 42, 46, 49, 53, 57, 61, 67, 70, 73, 77, 82, 85, 91, 92, 97, 99, 102, 106, 113, 115, 120, 123, 126, 132, 140, 154, 159, 161, 179, 181, 196, 198, 204, 207, 209, 212, 213, 214, 217, 221, 225, 231, 233, 237, 238, 243, 249, 250.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Vesnicka on 08.09.08 22:45

Duplikati mi se i 10 i 232.Sega gi najdov vo fioka.[/url]
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 19222
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Juni08_Andrea on 08.09.08 22:57

Vesnicka cokoladca cokoladca ,eden ton ste izele Very Happy
avatar
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20189
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Misticia on 12.09.08 14:39

весничка сега скоро ги дадов сите дупликати на едни гости пред да го најдам форумов ама 6 , 154 и 243 ми паднаа пак ти ги чувам

други дупли за некој друг се 7, 14, 23,29, 34,37, 72, 79, 98, 112, 117, 147,153,195,199,205,210,226

ми фалат од твоите 12 45 58 65 66 71 74 76 81 83 89 93 ќе почнам да се дружам со тебе од корист - до кај бев
95 105 110 114 118 121 124 128 136 148 150 163 169 182 187 242 246
ако не ги имаш раздадено чувај некое а и кај мене се собираат брзо зошто покрај симона и мајка и јаде ж. царство
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сликички животинско царство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот