Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Срцева акција

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
АвторПорака
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Срцева акција   26.07.08 23:00

Eve me interesira koga kaj vas prvpat se pojavi srcevata akcija,zasto jas treba da odam vo petok ili sabota na pregled,a nekoi mi vikaat dek moze uste da nema togas,pa aj dajte mi gi vasite iskustva!
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12780
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   26.07.08 23:07

Јас искрено не се секавам.Мислам дека беше во 12 недела ама не сум сигурна.
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   26.07.08 23:09

leleeeeee,ami mene od strav dali ke se pojavi srce ke mi pukne!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
mama
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1745
Age: 32
Локација: Под сонцето!
Расположение: Veke ne sum osamena!!!
Поени: 12780
Registration date: 2008-06-14

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   26.07.08 23:14

Леле Лили не ме факај за збор, можеби може да се види и порано. Навистина не знам. Почекај да ти пише некој кој што знае и се секава. Не се секирај.
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Administrator
Administrator


Female
Број на мислења: 2289
Age: 42
Локација: Skopje
Расположение: весело
Поени: 13632
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 0:59

okolu vtori - treti mesec treba da se pojavi srceva akcija. barem taka mislam deka mene mi kazaa.

***********************************************************************************************************************************

Вратете се на почетокот Go down
rich_bitch1
Sweet mama
Sweet mama


Female
Број на мислења: 2504
Age: 27
Локација: dreamland
Расположение: dobro e
Поени: 13673
Registration date: 2007-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 3:15

мене во 6-та недела ми кажаа за срцева акција
Вратете се на почетокот Go down
betavitevit
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 166
Age: 40
Локација: Skopje
Поени: 12444
Registration date: 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 7:38

Kaj mene imase srceva reakcija vo 7-ma nedela.
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 7:57

ahaaaaaa,znaci kaj dae drugata,podrugata nedela treba da se javi i kaj mene znaci.ok!fala na informacija :-)
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Administrator
Administrator


Female
Број на мислења: 2289
Age: 42
Локација: Skopje
Расположение: весело
Поени: 13632
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 9:21

e pa znaci sepak sum zaboravila - sredina na vtori mu doaga spored nedelite. kako i da e ne se grizi Lili ke bide sve super

***********************************************************************************************************************************

Вратете се на почетокот Go down
vesna velkova
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 509
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12331
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 9:29

лили кај мене беше во 6та недела не е лошо да отидеш на лекар и да видиш
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 9:29

Pa ke odam vo petok
Вратете се на почетокот Go down
Sandra
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 821
Age: 34
Локација: Skopje
Расположение: Prekrasno :)
Поени: 12631
Registration date: 2008-07-22

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   27.07.08 9:59

Кај мене срцевата акција беше видлива во 7-ма недела, ама имам читано на интернет дека може да биде и нешто порано или покасно.
Вратете се на почетокот Go down
vedrana
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 585
Age: 34
Локација: Skopje
Расположение: Feelings change - memories don’t., but we belive in God
Поени: 12913
Registration date: 2008-03-06

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   30.07.08 1:06

Kja mene srceva akcija 6-7 nedela bese, moze i porano i pokasno, zavisi kaj sekogo e razlicno.
Вратете се на почетокот Go down
sanja_
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 567
Age: 25
Локација: Bitola
Поени: 12613
Registration date: 2008-05-28

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   30.07.08 4:41

kaj mene mnogu rano bese vo krajo na 5 ta nedela
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12463
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   30.07.08 5:38

Lili ne se sekiraj kaj mene srceva akcija imase uste vo 5 nedela i toa ustvari i togas treba da se pojavi ti pak odi da proveris ali mora da ima srceva aktivnost.Jas odev vo Re Medika i tamu imaat 4de exo i uste ne znaev dali sum bremena prv pregled mi go pokaza doktorot bebusot i mu go slusnavme srcenceto uste vo 5 nedela znaci.Ti ne se sekiraj ok?
Вратете се на почетокот Go down
pace
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 10
Age: 31
Локација: prilep
Поени: 12290
Registration date: 2008-07-06

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   12.08.08 1:42

Lili mene mi pokaza srceva akcija okulu sedmata nedela na bremenost togas prv pat go slusnav srcenceto na bebceto:)
Cukase mnogu brzo i se ustramiv mislev deka toa e moeto srce Smile
Pojma nemam dali postoi pravilo i koga treba da se javi srcevata akcija
golem pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Lili
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 953
Age: 31
Локација: veles
Расположение: ubavo..
Поени: 12558
Registration date: 2008-05-27

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   12.08.08 23:37

lele mi se pojavi mene konecno srcevata akcija,miolesna malku:-),inace vo osmata nedela se vide srceva akcuja!
Вратете се на почетокот Go down
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2700
Age: 37
Локација: Скопје
Расположение: со тројцата мускетари
Поени: 13059
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   13.08.08 0:35

Супер Лили, а толку беше нестрплива. Се во свое време. :kis heart:
Вратете се на почетокот Go down
lola
Twin joy
Twin joy


Female
Број на мислења: 856
Age: 40
Локација: Скопје
Расположение: така
Поени: 13456
Registration date: 2007-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   13.08.08 0:40

баш ми е мило Лили што конечно се слушнало срценцето
сега опушти се малку и уживај uzivanje
Вратете се на почетокот Go down
SonjuS*
Муабетџика
Муабетџика


Female
Број на мислења: 2925
Age: 29
Локација: Домче се досадувам
Расположение: најпрекрасно
Поени: 12676
Registration date: 2008-07-11

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   13.08.08 0:42

Lili napred..sea mozete da uzivate so bebenceto.. :big hug:
Вратете се на почетокот Go down
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1057
Age: 31
Локација: домче со Марко
Расположение: најсрекна на целиот свет
Поени: 12398
Registration date: 2008-07-07

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   13.08.08 3:26

ко ти зборуваме дека ќе биде се во ред ти не слушаш, ете сега виде се е во ред
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12463
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   13.08.08 3:51

Lili sega uzivaj i opusti se maksimalno so niso da ne se zamaras veke ok? :big hug:
Вратете се на почетокот Go down
mimka
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 81
Age: 31
Локација: skopje
Расположение: smile
Поени: 12027
Registration date: 2008-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   18.10.08 2:48

mene mi kazaa da idam drugata nedela togas ke bidam 6 nedala trudna znaci i kaj mene togas ke se pojavi! a sto treba jas da osetam ili samo doktorite ke go vidat toa?
Вратете се на почетокот Go down
sanja_
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 567
Age: 25
Локација: Bitola
Поени: 12613
Registration date: 2008-05-28

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   18.10.08 2:58

mimka doktorot na eho ke ja vidi srcevata akcija
Вратете се на почетокот Go down
desi
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 356
Age: 31
Локација: veles
Поени: 12330
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Срцева акција   18.10.08 3:47

mimka ti nema nisto da osetis doktorot ke proveri na ehoto i ako ima srceva reakcija moze da ti pusti da go slusnes srceto kako cuka na bebeto.
Вратете се на почетокот Go down
 

Срцева акција

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 15Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  ::  :: -