Родители и деца

Календар за менструација

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by makresanska on 30.11.09 13:58

30.11.2009
makresanska
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19430
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vasidora on 30.11.09 14:33

25.11.2009
vasidora
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 17634
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Ostoun on 30.11.09 19:57

25-XI-2009
Ostoun
Ostoun
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 284
Age : 40
Локација : tetovo
Поени : 17290
Registration date : 2009-09-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Dzena on 30.11.09 20:00

27.11.2009
Dzena
Dzena
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 391
Age : 44
Локација : домче
Расположение : пааa, не баш добро:((
Поени : 17962
Registration date : 2009-04-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Gabi* on 03.12.09 13:52

02.12
Gabi*
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 18517
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by delfin76 on 04.12.09 13:31

Gabi* напиша:02.12

i jas sum na ovoj datum
delfin76
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19375
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Aleksandra_Acka on 07.12.09 4:06

05.12.2009 исто како минатиот месец и ужасно ме боле стомакот и премногу тече неможам да се мрднам
Aleksandra_Acka
Aleksandra_Acka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 74
Age : 29
Локација : kocani (makedonija)
Расположение : dobro
Поени : 16813
Registration date : 2009-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by ZeleniCka on 07.12.09 16:50

06. 12
ZeleniCka
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19585
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sun on 07.12.09 17:09

06. 12
Sun
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18966
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Dragana on 07.12.09 17:14

06.12
Dragana
Dragana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 855
Age : 32
Локација : domce
Расположение : HAPPY
Поени : 19668
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mama Ane on 08.12.09 22:52

08.12.2009 (доста беше оваа година) Smile
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by marina**** on 08.12.09 23:13

05.12.2009
marina****
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 30
Локација : Germanija
Поени : 17960
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 22 of 22 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот