Родители и деца

Календар за менструација

Страна 3 of 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by hajdi on 08.09.08 12:04

28.08.2008
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18855
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Lili on 08.09.08 12:08

neznam dali ima smisla da pisam i jas ali ajde :-)

12.06.08
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 19328
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Kiki on 08.09.08 12:41

19.08
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19733
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by sanja83 on 09.09.08 11:57

09.09.2008
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19724
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by elena petkovik on 09.09.08 14:02

Devojki prasanjevo ne e za vo temava ama tuka nekade e!
Jas se porodiv pred okolu 7 ipol mes (se gleda po tikerot) i uste nemam dobieno. Znam deka e normalno budejki dojam ama pa 8 meseci ne e mnogu??
Kako bese kaj vas??
avatar
elena petkovik
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 133
Age : 36
Локација : skopje mk
Расположение : ok
Поени : 19140
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Svetlana on 09.09.08 14:04

So prvoto , go doev edna godina i dobiv koga prestanav da dojam
a so vtoroto isto taka go doev edna godina a dobiv posle 7.5 meseci od poroduvanjeto .
Taka da ic ne se sekiraj ke dobies koga i da e.
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18885
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by obicna on 10.09.08 5:05

Elena, tema okulu toa sto pisa imas tuka za povejke http://roditeliideca.bbgraf.com/forum-f47/topic-t534.htm
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20764
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by lejdi on 10.09.08 22:09

Јас си имам календарче и си запишувам обавезно и обочно ми треа по 3 4 дена а последна ми беше на 18.8.2008
avatar
lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 19023
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kavadarcanka on 14.09.08 14:32

11.09.2008
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19477
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by natali on 17.09.08 15:47

17.09.2008
avatar
natali
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 454
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 19506
Registration date : 2008-04-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by biljanag on 17.09.08 16:08

а мене последна ми беше први јули па следна здравје
п.с. мала дигресија ние во дукан носиме улошки само при крај на месец сите добиваат 25-30 хехе како договорени а маживе тогаш нервозниииииииииииииии
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20627
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Nene on 20.09.08 19:02

20.09.2008 posle 2,5 meseci.Imav vospalenie i nemav mestruacija.
avatar
Nene
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 430
Age : 31
Локација : Daleku od doma
Расположение : Odlicno
Поени : 19327
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Kiki on 22.09.08 14:51

18.09
avatar
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19733
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by bibe85 on 22.09.08 15:01

на 07.09.2008
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18911
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by mamalina on 22.09.08 16:22

20.09.2008
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18956
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by hormonce on 22.09.08 18:50

09.09.Сега требаше да имам овулација,но немам. 😢
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18973
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sister on 23.09.08 16:20

18.09
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19154
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by majuvce on 24.09.08 17:39

24.09.2008
avatar
majuvce
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 432
Age : 38
Локација : да знам и самата каде сум, добро ќе биде...
Расположение : средно жалосно
Поени : 19138
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by SonjuS* on 24.09.08 17:43

21.09 ми го нема постот па ај да си пишам пак...
avatar
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19446
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by bobica on 24.09.08 17:48

02.09.2008
avatar
bobica
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 139
Age : 33
Локација : makedonija
Расположение : nikakvo
Поени : 19214
Registration date : 2008-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emi on 25.09.08 15:41

23.09.2008
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21186
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by obicna on 26.09.08 2:55

080925
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20764
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by STAR * on 29.09.08 8:44

28.09.2008
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 19835
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Simona's mom on 29.09.08 19:10

29.09.2008
avatar
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 18938
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Svetlana on 03.10.08 9:44

02/10/2008
avatar
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 18885
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 22 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот