Родители и деца

Календар за менструација

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by makresanska on 15.09.09 8:02

Delfinka me zbuni bidejki si napisala 25 .09 (znaci Septemvri) a taa data uste ne e dojdena i zatoa ne te svativ.Izvini
makresanska
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19430
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by fibimk on 15.09.09 12:25

15.09.
fibimk
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 19384
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by delfinka on 16.09.09 0:16

i jas se izvinuvam dezinformacija nenamerna.......
delfinka
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 30
Локација : bitola
Поени : 19261
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sun on 16.09.09 0:19

07.09
Sun
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18966
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kika on 17.09.09 20:32

16 09
kika
kika
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 138
Age : 33
Локација : doma
Расположение : koga kako
Поени : 17895
Registration date : 2009-05-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mama Ane on 18.09.09 12:58

Швајцарец Smile 18.09.2009
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by delfinka on 22.09.09 16:41

i kaj mene dojde svajcarecot
delfinka
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 30
Локација : bitola
Поени : 19261
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Barbie on 23.09.09 3:01

29.08.2009

Barbie
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 17812
Registration date : 2009-06-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by rainbow on 24.09.09 18:39

конечно по 10 дена задоцнување
24.09.2009
rainbow
rainbow
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 340
Age : 30
Локација : Bitola
Расположение : podobro :)
Поени : 17880
Registration date : 2009-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by obicna on 25.09.09 3:14

090924
obicna
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20969
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by marina_m on 29.09.09 14:19

29.09
marina_m
marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19139
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vasidora on 29.09.09 14:47

28.09.
vasidora
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 17634
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Simona's mom on 29.09.09 17:37

24 09
Simona's mom
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 19143
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by rich_bitch1 on 29.09.09 21:03

27.09
rich_bitch1
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20648
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Tifani on 06.10.09 13:00

01.10
Tifani
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18547
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by mirecv on 06.10.09 13:06

05-10
mirecv
mirecv
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1212
Age : 41
Локација : doma
Расположение : Одлично
Поени : 19774
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sun on 07.10.09 17:43

07-10
Sun
Sun
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 717
Age : 35
Локација : skopje
Поени : 18966
Registration date : 2008-10-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by makresanska on 07.10.09 21:34

07.10.2009
makresanska
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19430
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mama Ane on 16.10.09 8:19

15.10.2009
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by tetovcanka on 16.10.09 13:34

13.10.2009
tetovcanka
tetovcanka
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 24
Age : 37
Локација : Tetovo,Macedonija
Поени : 17002
Registration date : 2009-10-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by delfin76 on 16.10.09 23:08

08-10-2009
delfin76
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19375
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by fibimk on 17.10.09 19:24

16.10. mi kasnese tri dena.... affraid
fibimk
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 19384
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Dara on 17.10.09 22:12

11.10.2009-da ne zaboravam
Dara
Dara
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 804
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 17873
Registration date : 2009-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Лејди on 21.10.09 22:41

17.10.2009
Лејди
Лејди
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 94
Age : 32
Локација : Скопје
Расположение : Тажно
Поени : 17466
Registration date : 2009-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by tanja_simon on 24.10.09 7:20

23.10

tanja_simon
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 204
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : e sega me pogodi...
Поени : 18703
Registration date : 2008-11-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот