Родители и деца

Календар за менструација

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by SonjuS* on 18.08.08 20:07

Ej kavadarcanka veke dobi? Pa vo ist den ni bese..na 23..a jas seuste nemam dobieno.. Wink
SonjuS*
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19651
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kavadarcanka on 19.08.08 19:48

Добив порано на 25 ден, требаше утре ама превари
kavadarcanka
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 39
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19682
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by marijana on 20.08.08 1:20

ja na 13 juli
marijana
marijana
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 62
Age : 32
Локација : македонија
Расположение : супер
Поени : 19362
Registration date : 2008-06-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mimi on 21.08.08 14:47

Сакав да го пратам линков.
За сите што не памтат, да им стигнува порсетување на емаил.
http://mladost.plivazdravlje.hr/?section=spolnost&section_menu=kalendar&PHPSESSID=536ccaa8dbefabdd4a5858173dcf64d9
Mimi
Mimi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 286
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 19181
Registration date : 2008-08-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by SonjuS* on 22.08.08 3:35

21.08.
SonjuS*
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19651
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Мортала on 22.08.08 3:51

22.о7.08
Мортала
Мортала
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 8
Age : 31
Локација : Дома..
Расположение : заљубена...
Поени : 19035
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by mamicka211 on 23.08.08 23:40

6.07.08

mamicka211
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 559
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : радосно
Поени : 19535
Registration date : 2008-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by obicna on 28.08.08 13:33

080828
obicna
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 36
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 20969
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emi on 29.08.08 0:12

26 08
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by natali on 29.08.08 10:42

21.08.2008
natali
natali
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 454
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 19711
Registration date : 2008-04-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sister on 30.08.08 18:00

26.08.2008
Sister
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19359
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by ZeleniCka on 01.09.08 10:56

01. 09 .2008
ZeleniCka
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19585
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Simona's mom on 01.09.08 16:37

30 08
Simona's mom
Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 40
Локација : Skopje
Поени : 19143
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by eli on 01.09.08 16:41

29.07.2008 ....
eli
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 19959
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Kiki on 01.09.08 16:43

19 avgust, i se nadevam deka idniot mesec veke nema da dobijam
Kiki
Kiki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 973
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 19938
Registration date : 2008-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by mamalina on 01.09.08 16:48

22.08.2008
mamalina
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 19161
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by STAR * on 01.09.08 16:49

29.08.2008
STAR *
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 20040
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by ZZ on 01.09.08 17:12

29.08.
ZZ
ZZ
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 528
Age : 48
Локација : Srem
Расположение : :-))))
Поени : 20449
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by wisna on 02.09.08 13:21

01.09.2008
wisna
wisna
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 612
Age : 30
Локација : Lost...
Поени : 20107
Registration date : 2008-02-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vesna velkova on 03.09.08 23:30

02 09 2008
vesna velkova
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19306
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by daniela on 06.09.08 9:00

05.09.2008
daniela
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20434
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emilija on 06.09.08 14:56

Денес 06.09.2008
Emilija
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 20034
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vecki on 06.09.08 22:51

denes 6.9 .2008. posle godina ipol
vecki
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 21055
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by peperutka on 06.09.08 22:53

02.09.2008
peperutka
peperutka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 37
Локација : makedonija
Расположение : kako sakam
Поени : 18990
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Nate_David on 07.09.08 14:13

04.09.08
Nate_David
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 32
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 19459
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот