Родители и деца

Календар за менструација

Страна 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Leli on 30.10.08 18:33

30.10.2008год - многу болна SmileyCentral.com
Leli
Leli
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 11
Age : 35
Локација : Скопје
Поени : 18880
Registration date : 2008-09-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by SonjuS* on 30.10.08 18:34

eejjj zaboraviv da pisam...
25.10
SonjuS*
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19651
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by marina_pp on 30.10.08 18:52

30.10.08
marina_pp
marina_pp
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 200
Age : 34
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 19175
Registration date : 2008-07-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Svetlana on 30.10.08 18:55

30.10.2008
Svetlana
Svetlana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 527
Age : 41
Локација : повеќе на работа
Расположение : кога како
Поени : 19090
Registration date : 2008-08-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by bibe85 on 02.11.08 13:24

02.11.2008
bibe85
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 19116
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by bobica on 02.11.08 15:22

02.11.2008
bobica
bobica
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 139
Age : 34
Локација : makedonija
Расположение : nikakvo
Поени : 19419
Registration date : 2008-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by ZeleniCka on 02.11.08 16:07

02. 11. 2008
ZeleniCka
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19585
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mina on 02.11.08 16:53

11.10.2008 - i ic ne treba da mi doagja ovoj mesec, fala mnogu!!!!
Mina
Mina
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 172
Age : 42
Локација : Tetovo
Расположение : vremevo me utepa!!!!
Поени : 19339
Registration date : 2008-07-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by lela on 02.11.08 16:55

20.11.2008
Se nadevam deka nema da dobijam vo narednive 9 mes.
lela
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 21832
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by ZeleniCka on 02.11.08 23:52

Lela da ne si zgresila nesto? 20ti uste ne e dojden Very Happy
ZeleniCka
ZeleniCka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1718
Age : 32
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 19585
Registration date : 2008-08-15

http://www.igranazborovi.blogspot.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vesna velkova on 03.11.08 23:08

27.10.2008
vesna velkova
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19306
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by natali on 04.11.08 9:38

14.10.2008god. i se nadevam veke 9 meseci nema da dobijam
natali
natali
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 454
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 19711
Registration date : 2008-04-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Irena Trajkovska on 04.11.08 10:07

13.10. Од наредниот месец ќе можеме со мм повторно да се обидуваме.Поминаа три месеци од кога имав вонматерична бременост и дејството на цитостатикот помина.
Irena Trajkovska
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 19351
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kavadarcanka on 05.11.08 9:29

04.11.2008г.
kavadarcanka
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 39
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19682
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Nate_David on 05.11.08 13:25

05.11.08
Nate_David
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 32
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 19459
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Juni08_Andrea on 05.11.08 14:49

23.10.08
Juni08_Andrea
Juni08_Andrea
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2585
Age : 42
Локација : Tamu kaj sto mi e najubavo!!!!
Расположение : Prednovogodisno!
Поени : 20384
Registration date : 2008-01-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by macush on 05.11.08 15:28

03.11 2008
macush
macush
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 978
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 18973
Registration date : 2008-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by sunset on 07.11.08 9:16

07.11.2008
sunset
sunset
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 556
Age : 41
Локација : mkd
Поени : 18941
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emi on 07.11.08 9:28

23.10
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by KAJA on 07.11.08 9:31

01.11.2008
KAJA
KAJA
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 36
Локација : skopje
Поени : 19152
Registration date : 2008-08-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Mama Ane on 07.11.08 9:36

И јас 1.11.2008
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by daniela on 07.11.08 16:10

3.11.2008
daniela
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20434
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by sanja83 on 08.11.08 14:21

31.10.08
sanja83
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19929
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sister on 08.11.08 15:22

7.11.08
Sister
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 19359
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emilija on 10.11.08 10:38

10.11.2008
Emilija
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 20034
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот