Родители и деца

Календар за менструација

Страна 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Go down

Календар за менструација

Пишување by Emi on 24.07.08 21:13

Женски колку пати ви се случило да заборавите кога последен пат сте имале добиено.
Ајде еве една тема за да си бележиме кога последен пат ви дојде....

01.07.2008
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by daniela on 24.07.08 21:33

Emi напиша:Женски колку пати ви се случило да заборавите кога последен пат сте имале добиено.
Ајде еве една тема за да си бележиме кога последен пат ви дојде....

01.07.2008
Не да заборавам ,леле целата како изгубена сум.
28.06.2008-оваа ја памтам. hihi
daniela
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20434
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Nene on 25.07.08 3:53

14.07.2008
Nene
Nene
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 430
Age : 31
Локација : Daleku od doma
Расположение : Odlicno
Поени : 19532
Registration date : 2008-05-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by aneta on 25.07.08 4:05

mene eve denes me izraduva od sabajle hihi

25.07.2008
aneta
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 19190
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kavadarcanka on 25.07.08 10:34

23.07.2008
kavadarcanka
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 39
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19682
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by sanja83 on 25.07.08 11:22

18.07.2008
sanja83
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19929
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by STAR * on 25.07.08 11:25

03.07.2008
STAR *
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 20040
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by beti 24 on 25.07.08 11:33

21.06.2008
beti 24
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19373
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by natali on 25.07.08 12:05

24.07.2008
natali
natali
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 454
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : odlicno
Поени : 19711
Registration date : 2008-04-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by lola on 25.07.08 16:36

18.07.2008
lola
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 44
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 20431
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vesna velkova on 28.07.08 22:54

07.07.2008
vesna velkova
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19306
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kate2302 on 28.07.08 23:15

04.07.2008 хаха браво емили!!!!1 :bravo:
kate2302
kate2302
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 28
Age : 41
Локација : skopje
Поени : 19230
Registration date : 2008-07-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vedrana on 30.07.08 12:24

07.07.2008 flower
vedrana
vedrana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 585
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Feelings change - memories don’t., but we belive in God
Поени : 19888
Registration date : 2008-03-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by SonjuS* on 30.07.08 20:57

kavadarcanka напиша:23.07.2008
hehe..ajde ke si pamtime..i mene na 23.07.2008
ako zaboravam jas ke me potsetis ti.. :big hug:
SonjuS*
SonjuS*
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2925
Age : 32
Локација : Домче се досадувам
Расположение : најпрекрасно
Поени : 19651
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emi on 30.07.08 21:43

30.07
Emi
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21391
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Nate_David on 31.07.08 8:35

jas nemam vece 4 meseci bidejki dojam
Nate_David
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 32
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 19459
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by STAR * on 31.07.08 8:36

30.07 (Еми душо на исти ден)
STAR *
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 20040
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vedrana on 31.07.08 11:28

vesna velkova напиша:07.07.2008
Na ist den a?
vedrana
vedrana
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 585
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : Feelings change - memories don’t., but we belive in God
Поени : 19888
Registration date : 2008-03-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Emilija on 04.08.08 9:31

Денес, сега 04.08.2008
Emilija
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 20034
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by sanja83 on 13.08.08 14:01

12.08.2008
sanja83
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 35
Локација : Macedonia
Поени : 19929
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by daniela on 13.08.08 16:22

10.08.2008
daniela
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20434
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by BaMbYnA on 14.08.08 5:19

31/07/2008:)
BaMbYnA
BaMbYnA
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1174
Age : 34
Локација : Melbourne
Поени : 19651
Registration date : 2008-05-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by aneta on 14.08.08 9:17

25.juli 2008 :tup:
aneta
aneta
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 128
Age : 34
Локација : na edno mesto so moeto srcence
Расположение : so vas e super
Поени : 19190
Registration date : 2008-07-18

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by vesna velkova on 14.08.08 17:37

06.08.2008
vesna velkova
vesna velkova
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 509
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 19306
Registration date : 2008-06-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by kavadarcanka on 18.08.08 19:35

17.08.2008
kavadarcanka
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 39
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19682
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Календар за менструација

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 22 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот