Родители и деца

тест за интелегенција

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

тест за интелегенција

Пишување by rich_bitch1 on 16.07.08 15:22

http://www.iqtest.dk/main.swf

ова е линк на кој може да направите тест и да видите колку изнесува вашето IQ.имате рок за решаванје 40 мин,околу 30 прашанја мислам дека се.јас го правев и кај мене реултатот беше рамно 100 :c,c,c: а јас мислев дека сум попаметна :geek:
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by mama on 16.07.08 15:35

мојот IQ изгледа е испод нормалата!!! hihi hihi hihi Не ми го отвара линкот! :glup: :glup: :glup:
РБ, ти имаш стотка, ајде помагај...мене не ме бива :tup: 😢
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19560
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by rich_bitch1 on 16.07.08 16:36

мама незнам што е проб,мене линкот така како што го имам поставено ми се отвара,прво бираш на кој јазик сакаш да е,па одиш start и почнуваш со тестот
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by beti 24 on 16.07.08 17:01

линкот е добар ја го правев тестот сега, сум правела многу такви тестови од интернет и секаде излегувам со надпросечна интелигенција hihi
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19178
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by mama on 16.07.08 17:31

Кај мене нешто не е во ред.Го отвара сега линкот, ама страната е празна, само бела. Ај ке пробам подоцна пак.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19560
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by daniela on 17.07.08 14:05

кај мене се отвори го направив и покажа 100
avatar
daniela
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 533
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : super ,odlicno
Поени : 20239
Registration date : 2007-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by kavadarcanka on 17.07.08 14:21

Кај мене излезе 102
avatar
kavadarcanka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1176
Age : 38
Локација : kavadarci
Расположение : Феноменално
Поени : 19487
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by sonja28 on 12.09.08 20:07

мене ме фати нервоза бе луѓе
го направив 108 ми излезе

sonja28
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 38
Локација : MKD
Поени : 18891
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Daki on 13.09.08 0:14

Mene mi izleze 96.
avatar
Daki
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 547
Age : 35
Локација : Skopje
Поени : 18885
Registration date : 2008-08-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by biljanag on 13.09.08 9:51

115 тралала
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 39
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 20637
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by rich_bitch1 on 13.09.08 11:51

биле ни е најпаметна досега :geek:
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20453
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by hajdi on 13.09.08 12:28

mojot IQ e ramno 100
avatar
hajdi
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 522
Age : 33
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 18865
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Misticia on 13.09.08 14:11

122 симона ми спие в раце за тестот да го решавам
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Misticia on 13.09.08 14:18

другарка ми психолог вика дека овие биле мини тест тие професионалните биле многу поголеми
avatar
Misticia
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1007
Age : 38
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 19233
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by elena-d on 14.09.08 1:13

Sega samo sto go napraviv testot i mojot IQ ispadna 106.
avatar
elena-d
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 646
Age : 29
Локација : Makedonija
Расположение : opusteno,trudnicko
Поени : 18936
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Freya on 14.09.08 11:57

hmm 110 ( i jas mislev deka sum popametna Smile)
avatar
Freya
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1446
Age : 41
Локација : makedonija
Расположение : energicno
Поени : 19320
Registration date : 2008-06-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Dadi on 16.09.08 22:05

И јас имам 110 , хаха интересно во секој случај.
avatar
Dadi
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 48
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 18970
Registration date : 2008-07-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by marika on 04.10.08 19:30

jas go otvoriv imi izleze 110

marika
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 16
Age : 37
Локација : skopje
Поени : 18890
Registration date : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by peperutka on 04.10.08 19:45

I jas sum bila tuka negde i mene mi izleze 110
avatar
peperutka
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 119
Age : 37
Локација : makedonija
Расположение : kako sakam
Поени : 18795
Registration date : 2008-08-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by hormonce on 04.10.08 19:47

Ми досади на крај,ми се збрлаве главата од точки,кругови и линии..110 е мојот IQ
avatar
hormonce
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1823
Age : 41
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 18983
Registration date : 2008-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by mamalina on 04.10.08 19:50

E pa mene neke da mi se otvori!
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 38
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18966
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Lili on 04.10.08 19:54

i mojot izleze 104
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 35
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 19338
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by veki22 on 09.10.08 18:25

mojot 97 ne sum mnogu pametna
avatar
veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 33
Локација : skopje
Поени : 18867
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Sandra_Anja on 09.10.08 18:58

Mojot 104...solidno, so ogled na toa kolku sum umorna...Smile
avatar
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 19992
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by magi on 09.10.08 19:02

Mene mi izleze 100 samo mi ostanaa uste 18 minuti za resavanje mnogu dosadno.
avatar
magi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1392
Age : 35
Локација : sekade po malku
Расположение : koga kako
Поени : 19043
Registration date : 2008-08-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: тест за интелегенција

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот