Родители и деца

Формула 1

Go down

Формула 1

Пишување by Irena Trajkovska on 06.07.08 14:49

Дали гледате Формула 1?Јас сум фанатик и немам пропуштено ниту една трка изминативе 5 години.Мој миленик е Раиконен.
avatar
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 40
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 18871
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by rich_bitch1 on 16.07.08 15:03

гледам ама да бидам искрена не ја разбирам т.с незнам кој на кој тим припагја,правила на возенје и сл.порано кога ја имавме германската РТЛ тогаш почесто пратев сега немам толку време.инаку мм е фанатик по формула,тоа му е голема желба-да може еден ден и самиот да вози таква кола
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 31
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 20168
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by mama on 16.07.08 15:38

Имам гледано некоја трка. Прва трка што ја гледав беше во 2000 год. мислам дека беше во Романија, а со сигурност знам дека Раиконен победи(за прв пат) и си го засакав. Шумахерите не ги сакам не знам зошто.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19275
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by beti 24 on 17.07.08 11:18

јас пратам, но сега поретко бидејки сум фанатик на Шумахер најдобар возач на сите времиња според мене.
мама зошто не го сакаш?
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 18893
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by mama on 17.07.08 11:44

Па цело време само тој победуваше... А мене ми беше многу криво кога другите кои нон стоп губеа... Не ретко застанувам на страна на послабите... Само затоа не до сакам.
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19275
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by beti 24 on 17.07.08 16:32

па најдобар е затоа е тоа така никој не му е рамен
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 18893
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by solzicka2 on 19.08.08 15:34

jas obozavam F1 ,so mm redovno gi pratime trkite,lani bevme vo turcija,fenomenalno bese
avatar
solzicka2
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 112
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : ok
Поени : 18682
Registration date : 2008-07-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by bibe85 on 08.10.08 14:44

и јас гледам формула до минатата година и немав пропуштено трка но оваа некако немам време а навивам за Кими
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18636
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by mamalina on 01.11.08 11:09

mm i pogolemoto since ne gi propustaat tie trki,favorit mislam im bese sumaher,a jas togas si naogam vreme da si prosetam so pomaloto since.
avatar
mamalina
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 728
Age : 37
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 18681
Registration date : 2008-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by bibe85 on 02.11.08 23:30

леле дали ја гледавте последнава трка ова не е можно што се се издеси.
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 33
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18636
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by fibimk on 08.06.09 21:26

Gledam nekogas,ali ne ja obozavam mnogu formulata.Ne e nesto posebno interesna...se znae odnapred deka Schumaher toest Ferrari ke pobedi.Pobeduvaat i drugi normalno ama ovie vodat sepak.Mislam mnogu biten e startot vo formulata.....Inaku navivam za Mclaren Mercedes se razbira. flower
avatar
fibimk
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2158
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 18904
Registration date : 2009-02-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by prettygirl on 16.09.09 18:38

порано повеке гледав сега ретко , инаку навивам за тојота Very Happy
avatar
prettygirl
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 71
Age : 28
Локација : Skopje
Расположение : Nervozno momentalno..
Поени : 17335
Registration date : 2009-05-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by KATIC on 16.09.09 19:33

MM gleda formula , a jas ne. Ne mozam da sedam i da gledam kako nekolku forlmuli se vrtat vo krug Smile)))) nekako bezcelno mi e Smile))) mislam za mene e bazcelno, a za tie sto vozat i za nivnite timovi znaci profit Smile)))))
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 18754
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Формула 1

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот