Родители и деца

Биоенергија

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Биоенергија

Пишување by nina nucevska on 29.05.09 16:24

pa kazuvas kakov problem imas inaku lekuva napnatost nervoza nesonica nokno mokrenje isijas spondiloza otstranuva negativna energija i misli so strav vo son namalen vid stabizam ocen pritisok sterilitet bez pogolemi ostetuvanja cisti na jajnici masni tkiva i tumori na gradi hormonalna ramnoteza bolni menstruacii glavobolki i migrena zgolemuvanje na cirkulacija na krvta balans na energija no tie so tromboza ne smeat da idat pozdrav

nina nucevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 44
Локација : skopje
Поени : 16764
Registration date : 2009-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Биоенергија

Пишување by Sister on 29.05.09 16:35

nina nucevska напиша:jas sum mnogu zadovolna od bioterapevtot dojco jovanovski covekot so samo 2 tretmana mnogu mi pomogna i uste odam na tretmani ako sakate da si pomognete slobodno odete se naoga karsi ministerstvoto za vnatresni raboti vo skopje pozdrav
Јас пак воопшто не сум задоволна од него,по десетици третмани и малтретирање,одење за Скопје,место да ме залечи тој ме разболе уште толку....Мислам дека знам и по кој третман се почувствував така,и кога му реков дека ми е се полошо,тој одговараше дека така треба во почетокот,а после ќе тргне на подобро.Доцна беше кога се освестив и престанав да одам...
avatar
Sister
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 930
Age : 42
Локација : источно од рајот
Расположение : зошто си ме мајко родила..
Поени : 18399
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Биоенергија

Пишување by nina nucevska on 30.05.09 17:40

pa sega moze ne deluva na sekoj isto moj sovet e da se proba a dali deluva ili ne neka napise ne e isto na sekoj

nina nucevska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 9
Age : 44
Локација : skopje
Поени : 16764
Registration date : 2009-05-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Биоенергија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот