Родители и деца

Огласи, огласи!

Go down

Огласи, огласи!

Пишување by The Administrator on 03.07.08 22:43

Еве еден интересен форум, наменет за сите наши членови. Значи овде ќе можете да ги напишете своите огласи за она што го барате или можеби го продавате. Без разлика за што станува збор. Сите можат да ги читаат огласите, но да впишуваат нови, можат само постојаните членови.
Пристапот ќе се добива со навршени 150 постови.
Инаку за секој нов оглас пишувајте нова тема.
Овде имате опција „уреди„ бидејќи сепак се ваши огласи и доколку примените грешка, да можете да ја исправите сами. А за бришење е задолжен уредувачкиот тим.

Се надевам дека нема никој да го злоупотреби овој нов форум за огласи.

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 20396
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Огласи, огласи!

Пишување by The Administrator on 18.08.08 23:27

Од денес имаме мала измена - право за влез и поставување на теми т.е огласи имаат сите членови на форумот, без разлика на број на постови, со една важна напомена

Овој форум е наменет за мали огласи, а не за комерцијални огласи односно реклами.
Не поставувајте реклами за вашиот бизнис, фирма, сајт или било што.
Членовите на уредувачкиот тим имаа право слободно да проценуваат дали некој оглас е реклама и да го бришат без било какво објаснување.


Приватни податоци, како телефонски броеви, адреси, мејлови и слично разменувајте по ПП (приватни пораки). Во спротивно ваша е одговорноста.

***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 20396
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Огласи, огласи!

Пишување by sandra 5845 on 03.12.09 11:08

baram koristeno stolce za hranenje drveno(sto se pravi kako malo stolce so masicka)
avatar
sandra 5845
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 6
Age : 34
Локација : skopje
Поени : 16495
Registration date : 2009-12-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Огласи, огласи!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот