Родители и деца

Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by The Administrator on 26.06.08 0:23

Многу ми е мило што секој ден нашиот форум расте. Еве вечерва достигнавме еден мал рекорд.
Го имаме 200-от член на форумот „Родители и деца„.


Само така да продолжиме. Со убаво расположение и уште многу нови членови.


***********************************************************************************************************************************
Правилник на форумот

Како да пишувате на кирилица
avatar
The Administrator
Forum Master
Forum Master

Male
Број на мислења : 737
Поени : 18731
Registration date : 2007-11-12

http://roditeliideca.bbgraf.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by Lili on 26.06.08 7:44

Epa neka ni e cestito.
Dobre dojde Natalija-39 🇬🇧
avatar
Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 34
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 17673
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by STAR * on 26.06.08 8:57

Ајде нека ни е честито и само нека ни се множат
avatar
STAR *
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1596
Age : 35
Локација : Skopje
Расположение : еуфорично
Поени : 18180
Registration date : 2008-01-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by mamicka on 26.06.08 9:02

Честитки и од мене и нека ни се шири форумот
avatar
mamicka
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 412
Age : 42
Локација : Tetovo
Расположение : super
Поени : 18073
Registration date : 2008-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by biljanag on 26.06.08 9:39

дај боже еден ден да го добиеме и 200 бебе !
ке части админ?
срекно
avatar
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2086
Age : 38
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 18972
Registration date : 2008-01-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by Emi on 26.06.08 9:57

Ајде честитам, само напред
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 34
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 19531
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by sanja83 on 26.06.08 10:34

Ај нека се зголемуваат и понатаму членовите на форумот, па ке биде и се позабавно
avatar
sanja83
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 34
Локација : Macedonia
Поени : 18069
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by sunshine on 26.06.08 10:40

Ајде честито и само напред
avatar
sunshine
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 615
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 18059
Registration date : 2008-03-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by aleksandra on 26.06.08 11:28

cestito i od mene i neka ni se mnozat clenovite
avatar
aleksandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 682
Age : 32
Локација : prilep
Расположение : veselo
Поени : 17640
Registration date : 2008-06-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by lola on 26.06.08 11:30

Нека ни е честито и да бидеме секој месец во што поголем број da ziveeme
avatar
lola
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 856
Age : 43
Локација : Скопје
Расположение : така
Поени : 18571
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by ZZ on 26.06.08 13:19

е кад би знали како је тек мени драго кад видим да форум расте из дана у дан и да је атмосфера домаћинска и пријатељска!
avatar
ZZ
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 528
Age : 47
Локација : Srem
Расположение : :-))))
Поени : 18589
Registration date : 2007-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by okce on 26.06.08 13:29

Super ajde neka se mnozat uste poveke!
avatar
okce
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 232
Age : 42
Локација : Strumica
Расположение : ekstra
Поени : 18562
Registration date : 2007-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by sanja_ on 26.06.08 14:01

sigurno deka ke se mnozat zasto ovoj forum e prekrasen
avatar
sanja_
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 567
Age : 28
Локација : Bitola
Поени : 17728
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by Goca on 26.06.08 14:22

Прекрасно,честитки за 200 член и нека се множи нашево семејство
avatar
Goca
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1126
Age : 38
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 18799
Registration date : 2007-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by rich_bitch1 on 26.06.08 14:55

честитки и од мене за успешноста на форумот.се надевам во иднина ке бидеме 2000 не 200 членови
avatar
rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 30
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 18788
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by eli on 26.06.08 16:33

Честитки и од мене за нашиов прекрасен форум кој секојдневно се исполнува со нови членови нека се множат
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 18099
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by iki on 27.06.08 12:39

Kolku ubavo dvesta clencinja..ajde cestito neka ni e,samo taka neka prodolzi da se siri clenstvoto so ubavi luge i dobro druzenje :bravo:
avatar
iki
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 169
Age : 37
Локација : Makedonija
Расположение : Tazna
Поени : 18400
Registration date : 2007-12-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by Lana on 27.06.08 15:10

cestitki i uste poveke da ne ima da ziveeme
avatar
Lana
ВИП личност
ВИП личност

Female
Број на мислења : 1042
Age : 41
Локација : Belgrade
Поени : 18253
Registration date : 2008-03-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Го имаме 200-от член!!!!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот