Родители и деца

Смешни видео клипови и слики :)

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by delfinka on 17.09.09 22:29

dajte nesto novo.....
avatar
delfinka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 29
Локација : bitola
Поени : 17401
Registration date : 2008-10-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by Mama K on 17.09.09 23:32

Јавно разголување... Исповед на едно дете...
Рано почнав да користам интернет

и да гледам девојки

Другарката на баба ми секогаш ме сакаше

Таа и мажот и беа идеален пар

мојата омилена играчка

многу рано се откажав од млекото

и моите другари рано го откажале млекото

мојот дедо засекогаш остана МАЖ

мојот пес

мојата баба беше многу добра

многу научив од неа

еднаш кај нас дојде познат политичар

тој ме научи да ја играм оваа играMama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 16349
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by Mama K on 17.09.09 23:42


Mama K
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 416
Age : 36
Локација : Skopje
Расположение : Пресреќна=)=)
Поени : 16349
Registration date : 2009-03-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by adi on 17.09.09 23:53

a href="http://img268.imageshack.us/i/inaper.gif/" target="_blank">Free Image Hosting at <a href=www.ImageShack.us" />

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!


http://yfrog.com/7gfrizure1j
avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 34
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 15656
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by adi on 18.09.09 0:24

avatar
adi
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 616
Age : 34
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 15656
Registration date : 2009-08-31

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by EckaGj on 18.09.09 0:33

http://www.youtube.com/watch?v=Yo3F6ciKXuA
Mene sekogas mi e hit i me raspolozuva
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 15904
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by Rocka on 18.09.09 10:25

А ова овде кје го заклучиме Very Happy:


Ако ?

Ако ако Smile
avatar
Rocka
Форумски зависник
Форумски зависник

Male
Број на мислења : 2093
Age : 47
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 18177
Registration date : 2008-09-03

http://www.phpbbplanet.com/offtopic

Вратете се на почетокот Go down

Re: Смешни видео клипови и слики :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот