Родители и деца

Дневни весници и магазини!

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by lejdi on 27.08.08 21:00

Od dnevni ne kupuvame nitu eden,a od nedelni ne se vrakame doma bez "SVET"najtracarskoto spisanie sto postoi.

lejdi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1028
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 14383
Registration date : 2008-08-09

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by zence on 27.08.08 23:10

дневен весник купуваме обавезно било Време или Дневник. Преферирам дневник заради ТВ програма за некој сателитски канали и додатоците (здравје, огласи, Теа модерна и обавезно во петок Антена). Во сабота заради додатокот за аута купуваме Утрински весник. Од списанијата купувам секој понеделник Блиц жена.

zence
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 147
Age : 43
Локација : Skopje
Поени : 14289
Registration date : 2008-08-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by georgina on 15.09.08 22:25

Редовно купувам Дневник. порано Теа ама сега со вжДневник оди заедно па обавезно во среда, Убавина и здравје.

georgina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 371
Age : 41
Локација : Negotino
Поени : 14270
Registration date : 2008-08-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by kejtikejt on 25.09.08 19:23

дневните весници ги читам на нет,а од месечните си купивам Убавина и Здравје

kejtikejt
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 3
Age : 27
Локација : sekade
Поени : 14135
Registration date : 2008-09-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Sandra_Anja on 25.09.08 19:41

Од дневните весници ги читам сите (на работа ни носат), од неделните ,,Story,, и ,,Убавина и здравје,, а од месечните ,,Moja beba,, и ,,Бебе магазин,,.

Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 34
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 15342
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by lela on 29.09.08 6:37

Ovde nazalost ne se prodava ni eden nas vesnik,osven vo pogolemi gradovi kako Frankfurt i.t.n no zatoa na internet gi citam Makedonski Vest,i Vecar obavezno i mnogu drugi srpski vesnici.

lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 44
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 16987
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by veki22 on 02.10.08 12:47

vest kupuvam cat pat i svet a i ubavina i zdravje

veki22
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 457
Age : 30
Локација : skopje
Поени : 14217
Registration date : 2008-08-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Vesnicka on 04.10.08 12:41

Citam od dnevnive vesnici obavezno vest,vecer i dnevnik.Sega gi citam na internet a letno vreme uzivam negde na piknik na trevicka i togas obavezno zimame dnevni vesnci + forum+globus+svet+skandal-toa sto e izlezeno togas.

Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 14572
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Nate_David on 04.10.08 12:45

читкам и јас по нешто но на интернет зависи што ме интересира во моментот..порано купував обавезно вест дневен и јоу месечен..

Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1166
Age : 29
Локација : Prilep
Расположение : interesno
Поени : 14614
Registration date : 2008-07-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Lili on 04.10.08 13:47

Jas ..obozavam da citam vesnici i dnevni i nedelni i mesecni i sekakvi!Toa mi e manija!!!!!!

Lili
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 953
Age : 32
Локација : veles
Расположение : ubavo..
Поени : 14688
Registration date : 2008-05-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by avanturistka on 05.10.08 15:46

JAS SUM ZAVISNIK OD DNEVNITE NOVINI.NO NAJMNOGU GO CITAM VEST.A OD DRUGIVE SVET OBAVEZNO MOJA BEBA DURI BEV BREMENA SEGA LEPOTA I ZDRAVJE .I MISLAM DEKA DENOT NIKAKO NEMOZE DA MI POCNE BEZ VEST I UTRINSKO KAFE PA POSLE DRUGITE OBRSKI.

avanturistka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2072
Age : 37
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 14660
Registration date : 2008-10-02

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by bibe85 on 07.10.08 15:58

весници во последно време читам на интернет а додека порано обавезно купував вест некако ми е најубав за читање и убави рубрики има а од другите ретко земам

bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 30
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 14271
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Irena Trajkovska on 07.10.08 16:06

Дневните весници сите обавезно насабајле на работа ги читам на интернет,го читам и хрватскиот портал.24 sata.hr, убавина и здравје-македонското издание, хрватскиот Gloria и по некое српско издание како на пример moja beba

Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 385
Age : 37
Локација : Цврсто на земја
Расположение : Супер
Поени : 14506
Registration date : 2008-06-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by bella* on 07.10.08 16:34

Секоја вечер од семафори купуваме дневник и вест,во петок форум,купувам STORY,свет и моја беба,ги читам весниците секоја вечер пред легнување(морам така, зашто немозам да заспијам) :spie:

bella*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 699
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 14583
Registration date : 2008-06-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by aneta23 on 07.11.08 0:50

od dnevnite samo Vest,a od mesecnite lepota&zdravje,Joy,ubavina i zdravje

aneta23
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 170
Age : 36
Локација : chicago,usa
Поени : 13865
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by sunset on 07.11.08 8:43

Dnevni vesnici ne kupuvam,gi citam na internet ili na rabota koga imam vreme,a mesecni Joy,Moje Dete i Lepota i Zdravlje

sunset
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 556
Age : 38
Локација : mkd
Поени : 14096
Registration date : 2008-10-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Simona's mom on 07.11.08 12:38

Дневните весници ги купувам заради прилозите(Теа,Антена,24часа Здравје),од неделните порано Gloria сега многу ретко,и од месечните Моје дете,Bebe понекогаш,У&З,и на маж ми ги читам CKM или FHM Smile

Simona's mom
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 571
Age : 38
Локација : Skopje
Поени : 14298
Registration date : 2008-08-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Mama Ane on 07.11.08 12:41

Дневни весници не купувам, ако начекам кај моите пролистувам. Убавина и Здравје редовно си купувам

Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 16156
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by marina_m on 07.11.08 13:01

kupuvam vest zaradi prilozite sto sleduvaat so niv ponekogas kupuvam i giola ako mi se dopaga poklonot sto go nudat nekogas davaat stavrno dobri raboti a vesnikot im e 100 denari

marina_m
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1686
Age : 30
Локација : skopje
Поени : 14294
Registration date : 2008-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by rich_bitch1 on 07.11.08 13:26

марина со каква содржина е тој весник гиола

rich_bitch1
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2504
Age : 29
Локација : dreamland
Расположение : dobro e
Поени : 15803
Registration date : 2007-12-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Mama Ane on 07.11.08 13:27

Јас мислам дека е Итаљанската Џоја, ако не грешам

Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 16156
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by bica on 11.11.08 13:57

јас дневни весници читам на работа додека пијам кафе од Вест до Дневник,Време Вечер....абе се има....додека магазин одамна немам купено....ако начекам некаде дали кај фризерката или на козметичар постар број па им зимам ама немам навика да купувам....не дека е скапо ама незнам....можда кога ке останам бремена ке купувам магазини за бременост и деца....ама вака и на интернет доста читам....

bica
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1082
Age : 31
Локација : ваму-таму и дома
Расположение : samo za moeto sonce Misel
Поени : 14532
Registration date : 2008-07-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by naivnna on 10.12.08 11:17

i jas citam na internet ama i na rabota sekogas ima nekoj sto kupil dnevnik pa ke go razlistam

naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 32
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 13829
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by maca_ on 15.12.08 3:37

dnevni vesnici ne kupvam,ama na kafe ko ke izlezam za vest se fakam.na internet inace se to mojt da se proverit.a inace joy,ubavina i zdravje,cosmopolitan obavezno.

maca_
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 15
Age : 28
Локација : ohrid
Расположение : i'm so .......
Поени : 13612
Registration date : 2008-12-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by tanjaaa on 15.12.08 11:03

svet si go zimam i sa otkako zabremeniv bebe magazin ,moja beba ,moje dete a soprugot kupuva od dnevnite vesnici dnevnik ,vreme i prvo gi citka na rabota pa mi gi nosi

tanjaaa
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 625
Age : 28
Локација : skopje
Расположение : NAJSREKNA NA CEL SVET
Поени : 14189
Registration date : 2008-09-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дневни весници и магазини!

Пишување by Sponsored content Today at 17:22


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот