Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Омилен бутик

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2086
Age: 35
Локација: skopje, makedonija
Расположение: арно убаво
Поени: 13852
Registration date: 2008-01-26

ПишувањеПредмет: Омилен бутик   12.06.08 2:34

мартекс си го сакам
одсекогаш сум се облекувала класично никогаш не губи мода

не сум роб на марките

кој е вашиот стил на облекување?а каде? :shop:
Вратете се на почетокот Go down
rich_bitch1
Sweet mama
Sweet mama


Female
Број на мислења: 2504
Age: 27
Локација: dreamland
Расположение: dobro e
Поени: 13668
Registration date: 2007-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   12.06.08 2:49

билјана има тема за стил на облекуванје плус и местото не и е овде.би требало да стои во убавина,таму има теми од ваков тип.
Вратете се на почетокот Go down
natali
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 454
Age: 32
Локација: Skopje
Расположение: odlicno
Поени: 12731
Registration date: 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   12.06.08 2:54

Mene omilen butik mi e Vip vo GTC tamu sekogas mozam da si najdam sto mi treba a posebno farmerki

a sto se odnesuva do stilot na oblekuvanje sakam farmerki i gi imam
mnogu,bluzicki i kosuli i obavezno konduri,sandali ,cizmi na visoki
potpetici od pred dve godini a prethodno nemozev da zamislam stikla
edvaj odev a sega pa nemozam bez niv
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 664
Age: 27
Локација: Skopje
Расположение: odlicnooooooooooooooo
Поени: 12600
Registration date: 2008-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   15.06.08 7:23

Vip i Caliope mi se omileni,sekogas mozam da si najdam nesto ubavo,a i Tally Weijl ima epten ubavi raboti.A.i da ne zaboravam,vo Tally Weijl ima popust,a ke ima uste eden posle 20 ovoj mesec,a ima i nova roba,taka da koj e za izvolte :big hug:
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   15.06.08 11:37

Во Caliope секогаш си наоѓам нешто, кога и да влезам нешто си купувам
Вратете се на почетокот Go down
biljanag
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2086
Age: 35
Локација: skopje, makedonija
Расположение: арно убаво
Поени: 13852
Registration date: 2008-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   15.06.08 21:07

побратимката си купила од боксер тренерки убави
имате вие нешто од таму?
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14411
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   19.06.08 2:24

имам и јас едно спортско фустанче и еден пар треберки, често имаат попуст таму
Вратете се на почетокот Go down
eva
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 120
Age: 37
Локација: skopje
Расположение: Hmmmm
Поени: 12467
Registration date: 2008-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   21.06.08 2:48

Немам омилен бутик обично сакам од повеќе места да купувам и да комбинирам
Вратете се на почетокот Go down
Irena Trajkovska
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 385
Age: 36
Локација: Цврсто на земја
Расположение: Супер
Поени: 12371
Registration date: 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   30.06.08 1:44

Купувам од секаде.Имам и екстремно скапи парчиња и работи од пазар.Важно ми е да се чувствувам убаво во облеката.
Вратете се на почетокот Go down
ivi
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 664
Age: 27
Локација: Skopje
Расположение: odlicnooooooooooooooo
Поени: 12600
Registration date: 2008-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   07.07.08 0:16

Vo Teranova imaat sega mnogu ubavi raboti,a i imaat golem popust.A inaku vo Tally Weijl ima 70% popust Smile
Вратете се на почетокот Go down
veki22
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 457
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12082
Registration date: 2008-08-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   27.08.08 10:14

caliope,vip,
Вратете се на почетокот Go down
desi
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 356
Age: 31
Локација: veles
Поени: 12325
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   27.08.08 13:20

Nemam omilen butik kupuvam sto mi se svigja i vo sto se cuvstvuvam najprijatno
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1682
Age: 31
Локација: na rabota pa domce i obratno
Расположение: odlicno
Поени: 12458
Registration date: 2008-07-29

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   27.08.08 13:24

Nemam omilen butik kupuvam od kaj stignam bitno mi e parceto sto ke go kupam da e dobro i da mi stoi a od koj butik e toa bas i ne gledam.
Вратете се на почетокот Go down
bella*
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 699
Age: 33
Локација: Skopje
Поени: 12448
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   26.09.08 4:11

Манго,Кара,Мотиви...
Вратете се на почетокот Go down
elena-d
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 646
Age: 25
Локација: Makedonija
Расположение: opusteno,trudnicko
Поени: 12151
Registration date: 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   26.09.08 4:29

Немам омилен бутик зошто купувам се што ми се свиѓа и што ми стои убаво а бутикот не го ни гледам кој е.

Вратете се на почетокот Go down
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2057
Age: 33
Локација: Скопје
Расположение: насмеана
Поени: 13207
Registration date: 2008-07-14

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   26.09.08 4:47

Kara i Happening...najcesto
Вратете се на почетокот Go down
vesna velkova
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 509
Age: 29
Локација: skopje
Поени: 12326
Registration date: 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   26.09.08 10:08

купувам од секаде каде ќе најдам тоа што барам а некое посебно место немам.
Вратете се на почетокот Go down
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1038
Age: 30
Локација: Skopje
Расположение: kako koga
Поени: 12437
Registration date: 2008-08-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   08.10.08 13:11

Ako zboruvame za nasive sakam da kupuvam od Kara,Kaliope,Hepening,Teranova..
A od onie od strana Zara(nasata ne ja racunam) , Berska...
Вратете се на почетокот Go down
Nate_David
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1166
Age: 28
Локација: Prilep
Расположение: interesno
Поени: 12479
Registration date: 2008-07-10

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   16.10.08 2:17

ajde zenski pomagjte ne znam sto da zemam sega za krstevkava so mm ke idime vo sabota vo sk i sakam da mi kazete nekoj butik sto ima sportsko-elegantna garderoba i da ne e mn. skap ...vo GTC od tuka sakame nesto da zemime....
Вратете се на почетокот Go down
tinyyy
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 230
Age: 29
Локација: Не многу далеку од дома
Расположение: Среќно вљубена
Поени: 11823
Registration date: 2008-10-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   16.10.08 20:53

JAs voopsto ne gledam koj e butikot i vo nikoj slucaj ne sum rob namarkite , vazno e nestata so ke gi kupam da mi stojt ubavo i da se cuvstvuvam prijatno vo niv.
Вратете се на почетокот Go down
Lidija Angelevska
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 103
Age: 35
Локација: skopje
Поени: 11704
Registration date: 2008-10-29

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   16.11.08 2:02

jas najcesto kupuvam od mango,kara,viktor chevignon,caliope,puma i vo biser red energy
Вратете се на почетокот Go down
Janaxxxx
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 1005
Age: 32
Локација: Nekade po Evropa!
Расположение: Ubavo
Поени: 12103
Registration date: 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   16.11.08 2:08

Jas isto mnogu ja obozavam Zara isto Halhuber ama pretezno ne se zamaram koe sto e samo da mi se sviga e bitno a od kaj e sve edno mi e!
Вратете се на почетокот Go down
wisna
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 612
Age: 26
Локација: Lost...
Поени: 13127
Registration date: 2008-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   19.11.08 13:30

Според мене one & only TOXIC
Вратете се на почетокот Go down
aneta23
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 170
Age: 35
Локација: chicago,usa
Поени: 11730
Registration date: 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   23.11.08 8:20

calliope,teranova,mango
Вратете се на почетокот Go down
naivnna
Искусен член
Искусен член


Female
Број на мислења: 433
Age: 31
Локација: skopje
Расположение: taka-taka
Поени: 11694
Registration date: 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Омилен бутик   03.12.08 7:52

mango caliope kara mia happening bella......gi ima poveke
Вратете се на почетокот Go down
 

Омилен бутик

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -