Родители и деца

Работа како бебиситерки

Go down

Работа како бебиситерки

Пишување by Ana i Kristina on 30.05.15 21:15

Две 20 годишни девојки бараат работа како бебиситерки за чување на деца од 4 годишна возраст и нагоре, по цена за една бебиситерка. Нудиме грижа за детето и вршење работи во домаќинството и обврски кои би ни ги дале родителите. Располагаме со возачка дозвола и работно искуство. Доколку е потребно, имаме и препораки (од странство - Англија и од Скопје).
Цена по договор

Ana i Kristina
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 23
Локација : Skopje
Поени : 6670
Registration date : 2015-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот