Родители и деца

сколиоза

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

сколиоза

Пишување by biljananastova@yahoo.com on 29.05.15 11:02

Здраво кај моето дете е забележана сколиоза има 7 години треба да одиме на ортопет и физикална терапија.дали има некој да ми каже дали се излечил и каде да се обратам.однапрет ви се заблагодарувам

biljananastova@yahoo.com
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 1
Age : 41
Локација : veles
Поени : 4828
Registration date : 2015-05-29

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот