Родители и деца

Проблем

Go down

Проблем

Пишување by Tazna on 27.05.15 12:07

Здраво на сите нова сум во форумот и се регистрирав само за да побарам ваши мислења бидејќи сум мн загрижена,ќе ве молам да не ми замерувате за тоа што отворив нова тема ако случајно треба да биди преместена нема никаков проблем...
Мојот проблем е тоа што пред некое време ми се направи мало мозолче блиску вагината надворешно тоа беше уште лани,мислев дека е само обично мозолче,па кога бев на депилација имаше подкожно влакно и спласна скоро исчезна и не му обрнав повеќе внимание,потоа се појави пак го третирав со една маст неколку дена и исчезна инаку од него има протечено како бела течност гнојче и малку крв,го снема и не се појави поќе...
Пред ивесен период пак ми се појави и никако не ми спласнува туку само се шири и страшно ме почнА да ме боли Neutral ако го гибнам,сега незнам што можи толку да е и мн сум исплашена...
Инаку моментално не сум Мк на кратко и наредната недела ке се вратам па ќе одам на гиниколог но дотогаш неможам и да заспијам ни да престанам да мислам на тоа...
Знам дека требаше уште веднаш да одам на доктор ама ете мислев не е ништо и не отидов,секогаш одржвам редовно хигиена,педантна сум не сум сменувала сексуални партнери,туку напротив...
Ќе ве молам за мислење мн.ми се важни дали некој го имал овај проблем?Совет некаков да ми дадете :( ќе ве молам.

Tazna
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 31
Локација : Bitola
Поени : 6229
Registration date : 2015-05-27

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот