Родители и деца

Одбојка

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Одбојка

Пишување by Gordana Natovska on 07.12.09 10:53

Мене лично како спорт многу ми се допаѓа одбојката одлична спортска активност посебно за девојки супер е.Дали вас ви се допаѓа оваа спотска активност?
avatar
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 34
Локација : Veles
Поени : 16052
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Одбојка

Пишување by Gordana Natovska on 10.12.09 12:44

ja sum iznenadena zarem na nikoj ne mu se dopaga ovaa sportska aktivnost.Kade ste sportisti?
avatar
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 34
Локација : Veles
Поени : 16052
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот