Родители и деца

Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by redsonja on 18.12.09 18:48

Одлично што има кандидати. Ајде начелно да се најдеме во понеделник попладне од 18 до 19 часот во Ања. Одговара ли на сите заинтересирани?
Јас превземам одговорност да купам се што треба.
avatar
redsonja
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 154
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : ljubovno
Поени : 17370
Registration date : 2009-06-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by EckaGj on 18.12.09 23:31

Мене ми одговара во понеделник.Доаѓам.
Мами29 незнам која е таа зграда на Илинден,знам рампа,трговскиот,чешма.
Може така нешто да ми посочиш?Фала однапред
Може список со кој доаѓа и одприлика колку ќе се соберат пари
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17449
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by kalinche70 on 18.12.09 23:44

Zgradata na Ilinden e vednash posle rampa kaj cheshma desno...Golema,nova,portokalova Smile

A jas lele neznam za vo ponedelnik,sega sum jas bolna site ne svrte gripov i ke vidam kako shto do ponedelnik ke pisam

kalinche70
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 534
Age : 48
Локација : sk
Поени : 17204
Registration date : 2009-09-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by EckaGj on 18.12.09 23:50

И јас сум малку настината.Кивам и шмркам,но до понеделни се надевам ќе бидам подобро.Сега ми е јасно која зграда,а за понатаму би се снашла ако се договориме.Калинче само овошје и чајче.
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 38
Локација : Скопје
Поени : 17449
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by mami29 on 19.12.09 0:50

Ecka bas pozadi trgovskiot mu doaga skoloto. Ima golem dvor so kosteni Smile
avatar
mami29
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 350
Age : 39
Локација : Скопје
Поени : 18842
Registration date : 2008-09-26

http://www.nagradniigri.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Донација за дечињата од ПОУ "Златан Сремац"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот