Родители и деца

Детски муабети (3-6 години) - декември

Go down

Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Kinky on 02.12.09 15:08

Извол'те бараната тема
Kinky
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 20194
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Emilija on 02.12.09 16:28

Како да ги одвојам муабетите кога се класифицирам во сите три теми
Emilija
Emilija
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2700
Age : 41
Локација : Скопје
Расположение : со тројцата мускетари
Поени : 20034
Registration date : 2008-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Mama Ane on 02.12.09 22:50

Еве не сега и нас тука Smile Моево дете е бисер до бисер значи секој ден се газиме од смеење со сестра му. Запнал секој ден да идеме во СП Планет да купуваме играчка (тука јас сум крива, кога беше болен 2 пати бевме и купивме ситници) И му викам неможе да одиме, мора да чуваме пари да му платиме карта на дедо мраз зашто ирвасите биле болни (и јас знам не сум нормална Smile ) Ааа ми вика ќе си отиде он во банка и ќе си купи пари.. Smile Среќа што врнеше Smile
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Mama Ane on 04.12.09 22:56

Се успивале со баба му на пладне и пиел чај ( а пиеме од шишињана со капаче што се ) и и рекол на мајка ми: Што ми даваш да пијам од шишево? Па големите батковци од чашки пијат, и не во кревет туку во кафана Smile
Mama Ane
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 21001
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Pipolino on 18.12.09 15:13

lele filip majko moja e
zimal vrti na top sop ke kupuval nozevi nasite ne cinele
pa dusek dormeo nema da istural sok vo krevet
mene impulsite na nula
sto ke se pravi jas neznam
Pipolino
Pipolino
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1432
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : se gura nekako
Поени : 19044
Registration date : 2009-02-01

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Sandra_Anja on 18.12.09 15:16

Pipolino напиша:lele filip majko moja e
zimal vrti na top sop ke kupuval nozevi nasite ne cinele
pa dusek dormeo nema da istural sok vo krevet
mene impulsite na nula
sto ke se pravi jas neznam

Srcence. E pa, si naracuva toa sto mu treba:)
Sandra_Anja
Sandra_Anja
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2057
Age : 37
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 20187
Registration date : 2008-07-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски муабети (3-6 години) - декември

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот