Родители и деца

Чистење на зграда

Go down

Чистење на зграда

Пишување by ana84 on 27.11.09 22:19

Дали некој од вас има потреба од чистачка во вашата зграда?
По можност да биде во Влае, Козле, Капиштец, Карпош 3 и 4.
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 34
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 19237
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Чистење на зграда

Пишување by ana84 on 06.12.09 18:14

Доколку во вашата околина се изгради нова града на која и треба жена за чистење, би сакала да ме известите.
Многу ви благодарам
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 34
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 19237
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот