Родители и деца

Креветче Cam Nanna и душек Дормео

Go down

Креветче Cam Nanna и душек Дормео

Пишување by moni2007 on 26.11.09 9:15

Prodavam montazno krevetce Cam Nanna so 2 nivoa i dusek Dormeo mnogu malku koristeni (malata spie so mene :( ) pa krevetceto samo stoese vo spalna Smile.
Cena 5000 den.

moni2007
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 81
Age : 43
Локација : Skopje
Поени : 18011
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот