Родители и деца

Ласер

Go down

Ласер

Пишување by ana84 on 16.11.09 17:36

Ме интересира дали некој има искуство со ласерски третмани за флеки на лицето?
Имам некои иформации, но не ми се доволни за да се решам каде да го направам тоа?
На лицето од бубулички имам малечки потемни флеки, па ми сметаат. Може да ми препорачате некоја дерматолошка ордиација и да ми пишете бројаче.
Имам информации за Афродита дека не се нешто баш стручни, кај Др-Анчевски многу се незадоволни...
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 34
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 18967
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by Ostoun on 30.11.09 22:33

I jas bi sakala nekoj ako ima iskustvo vo lasersko deluvanje na brcki da go podeli so nas?
avatar
Ostoun
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 284
Age : 40
Локација : tetovo
Поени : 16825
Registration date : 2009-09-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by Sandra on 01.12.09 11:00

Немам искуство, ама на Рано-ден гледав за Дерма медика имаше прилог и баш ме воодушеви тоа што го покажуваа.

Sandra
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 821
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Prekrasno :)
Поени : 19141
Registration date : 2008-07-22

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by radost on 01.12.09 11:56

Osven Derma Medika i dr Ancevski ne znam kade na drugo mesto bi mozhela da odish. Samo tie se lekarski ordinacii drugoto e se kozmetichki saloni.
avatar
radost
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 326
Age : 37
Локација : Makedonija
Расположение : odlicno
Поени : 18472
Registration date : 2008-10-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by ana84 on 01.12.09 19:04

radost напиша:Osven Derma Medika i dr Ancevski ne znam kade na drugo mesto bi mozhela da odish. Samo tie se lekarski ordinacii drugoto e se kozmetichki saloni.

Во Дерма медика кога се јавив ми кажаа дека работат само една доктор и докторка, докторката работи во време кое не ми одговара :( а од кај др.Анчевски имам слушнато лоши муабети.
Па затоа сакав некое друго место
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 34
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 18967
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by ana84 on 01.12.09 19:07

Дали имате некаква информација за Дерма бела, во Капиштец се наоѓа
avatar
ana84
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 188
Age : 34
Локација : Na oblaci
Расположение : Odlcno - nasmeano
Поени : 18967
Registration date : 2008-06-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ласер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот