Родители и деца

Енергетски пијалоци

Go down

Енергетски пијалоци

Пишување by srculence on 15.11.09 19:14

Dali mislite deka vakvite vidovi pijaloci se stetni i dali sozdavaat sterilitet?
srculence
srculence
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 73
Age : 41
Локација : Belgija
Расположение : na koja strana veterot duvka...
Поени : 17612
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Енергетски пијалоци

Пишување by Zvezdicka on 15.11.09 19:23

Sterilitet mozebi ne ama deka se stetni toa podpisuvam
Zvezdicka
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 20131
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Енергетски пијалоци

Пишување by nina 85 on 15.11.09 19:48

da se stetni se stetni ako gi zemas veke vo pregolema doza ali ednas nedelno ne bi trebalo da pravi nekoj problem po moe ....a za sterilitet stvarno pojma neam
nina 85
nina 85
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 137
Age : 33
Локација : tuka nekade
Расположение : dosadno mi e
Поени : 18291
Registration date : 2009-01-24

Вратете се на почетокот Go down

Re: Енергетски пијалоци

Пишување by Mila87 on 15.11.09 21:23

За стерилитет сум сигурна дека не предизвикуваат, но дека се штетни се и тоа многу. Имаат пред се голема количина на кофеин со што се пореметува притисокот, работата на срцето....
Mila87
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 18749
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Енергетски пијалоци

Пишување by Ana.b on 18.11.09 0:24

procitaj na samiot energetski pijalok sto sodrzi i procitaj na internet,ic nezdrava rabota
Ana.b
Ana.b
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 414
Age : 36
Локација : Skopje
Поени : 18238
Registration date : 2009-04-07

Вратете се на почетокот Go down

Re: Енергетски пијалоци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот