Родители и деца

Купувам стан во Скопје

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Купувам стан во Скопје

Пишување by MamaSk on 14.11.09 18:39

Kupuvam stan vo Skopje do 36.000 evra
Stanot da e so parno i so imoten list.
Hitno.
Isplata vednas.
avatar
MamaSk
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 19
Age : 34
Локација : Skopje
Поени : 15145
Registration date : 2009-10-06

Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот