Родители и деца

Проблем со дишење

Go down

Проблем со дишење

Пишување by Biljana Trajanovska on 13.11.09 16:52

Na moevo bebe 8.5 mes. veke dva pati i se ima sluceno ne znam dali od vozbuda ili od sto koga se smee da i dojde da dlaboko vdise i da ne moze da dise ubavo i ke pocne da place, sigurno od strav i ke ja zalazeme so nesto drugo i ke se smiri.Ako nekoj ima slicno iskustvo neka pise.

Biljana Trajanovska
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 2
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 16684
Registration date : 2009-10-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблем со дишење

Пишување by beti 24 on 13.11.09 17:31

јас мислам дека се има засркнато од воздух, тоа не е страшно, на мене ми се има многу пати случено така
avatar
beti 24
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1057
Age : 34
Локација : домче со Марко
Расположение : најсрекна на целиот свет
Поени : 19158
Registration date : 2008-07-07

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот