Родители и деца

Детски фестивали

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Детски фестивали

Пишување by nata on 17.11.09 9:46

Е, многу ми е криво а баш сакав да го однесам Филип па дури и му кажував дека ќе одиме, не се одлепува од ТВ го гледа ланскиот фестивал(Златно славејче).Досега не бил на фестивал.Штета хаос направија со ова грипов.
avatar
nata
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 517
Age : 46
Локација : makedonija
Поени : 17900
Registration date : 2009-05-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Детски фестивали

Пишување by Annabel on 22.11.09 23:59

Ива кога имаше една година гледаше само Супер Ѕвезда на Канал 5. Ама сега не се дели од Поточиња, а и повеќе и одговараат на возраста. Песните за журки и дечковци од Супер Ѕвезда се супер, ама мислам дека повеќе одговараат за деца на училишна возраст.

За во кола закон ни е Златно славејче - посебно песничката за слончето Бимбо.
avatar
Annabel
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 378
Age : 41
Локација : Skopje
Расположение : Super esenko
Поени : 17139
Registration date : 2009-09-27

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот