Родители и деца

Ноемвриско кафанче

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Emi on 03.11.09 10:37

едвај станав, се изнагледа детево клипови на моб. дури се освестам ја

сакте кафе да турам, јас веќе пијам
туку што е ова, врне ли сега?

ако ако помалку народ ке шета, ке одморам на раб хахахаха
avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Emi on 03.11.09 10:39

avatar
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 7238
Age : 35
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 21181
Registration date : 2007-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 03.11.09 10:45

mmmmmmm dobro mi dojde kafevo zosto mislam deka vremevo uzasno me
uspiva, daj kazete nekoj najnov trac za da me nasmeete, ubavo da mi
trgne denot Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by kiki-riki on 03.11.09 11:00

не знам ни еден трач ама ај кажете каде на форумов пишува за детско штедење, многу ми е слаба концентрацијата за да барам
avatar
kiki-riki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 768
Age : 38
Локација : мак
Поени : 17180
Registration date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 04.11.09 22:29

Кај сте другарки? Никој ли нема кафе да свари вака после Шехерезад Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 04.11.09 22:30

ajde dojdete kaj mene odma go stavam da se vari...........
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 04.11.09 22:31

е па ега и ти по дома ќе се бутаме Smile во кафанче поубаво Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by makresanska on 04.11.09 22:34

Lele koj ke ceka do sledniot vtornik.Aj varete kafe doagam samo da si gi zemam cigarite
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19220
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 04.11.09 22:35

ama ova se smeta za javen forum sto znaci zabraneto e pusenje na javno mesto kaj mene vo kukickata ste bezbedni dozvoleno e pusenje Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 04.11.09 22:37

avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by makresanska on 04.11.09 22:39

Dijance zakonot uste ne e donesen taka da ke curnuvame uste malku pa posle sekoj po doma
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19220
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 04.11.09 22:43

da da vo pravo si od 01.01.2010. e pazete se posle Smile Smile Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by saligrem on 05.11.09 11:25

ne veruvam deka ke se pocituva zakonot
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 17134
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 05.11.09 12:32

zdravi bili pa videli Smile hehehe
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Zvezdicka on 05.11.09 13:27

ajde ajde nisto nema da vi bide.. ke preziveete:) Ke pustie pomaku pa ke vidite kolku hranata ima ubav vkus hahah Smile
avatar
Zvezdicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1683
Age : 37
Локација : Königstein
Расположение : Trudnicko :)
Поени : 19921
Registration date : 2008-08-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by marina**** on 06.11.09 1:18

nа nikoj li ne mu se pie kаfe,imа li nekoj rаspolozen dа pocesti i dа kаze nesto novo pred spienje???
avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 17750
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by saligrem on 06.11.09 7:26

Dobro utro ima li nekoj za kafe sega ke varam
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 17134
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 06.11.09 8:05

Има има, дупло и тоа за расонување Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 06.11.09 8:12

и јас се пријавувам за кафе Smile ме интересира зошто и вчера и денес се случува истото последниот пост што го напишал некој после постот што јас ќе го пишам го нема кај мене иако на главната страна на пр.пишува дека еве Мама Ане пишала во Што за ручек ?после менее тој пост а кога ќе ј аотворам темата сеуште стои мојот и на Ане го нема!Истото вчера во темата Температура по мене пиша Мама Васе и бубамара и постовите не ги читав туку само мојот како последен,а на главната страна од десно се гледа дека пишале на таа тема???

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20229
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 06.11.09 8:22

Луѓе конечно петок, е сега малку тмурно ама малку дома Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20791
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 06.11.09 8:50

ajde ke pomine uste denes denov kako-taka. ama vikend e pred nas Smile
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Marija on 06.11.09 10:21


vikend i konecno ke se iznaspijam Smile hornicno nenaspana hehe

mmm kafe kafe
avatar
Marija
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 384
Age : 29
Локација : на месечината
Расположение : :)
Поени : 18067
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by saligrem on 06.11.09 10:48

petok mi e najubav den .A i nekako vremeto na rabota brzo mi pominuva mozabi zatoa sto znam deka utre ne sum na rabota
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 17134
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Ane on 06.11.09 13:19

aj dobar den i od mene... dajte caj oti gotovo se razbolev...a vecer sum na rodenden :(

***********************************************************************************************************************************

avatar
Ane
Administrator
Administrator

Female
Број на мислења : 2282
Age : 45
Локација : Skopje
Расположение : весело
Поени : 20394
Registration date : 2007-11-15

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by DijanaP on 06.11.09 22:05

pretpostavuvam docnam so cajot, ali nema veze koga ke se vratis ke se napies, poveli samo ti da ni ozdravis
" border="0" />
avatar
DijanaP
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2515
Age : 27
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 17756
Registration date : 2009-08-23

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот