Родители и деца

Ноемвриско кафанче

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ноемвриско кафанче

Пишување by Kinky on 02.11.09 15:07

Извол'те трачарки

Живели
avatar
Kinky
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 3821
Age : 43
Локација : во земјата на чудата
Поени : 19979
Registration date : 2008-08-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by delfin76 on 02.11.09 15:24

eve ja ko prva tracarka ke castam kafe
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by kiki-riki on 02.11.09 15:26

може ли и кафе или само трач
avatar
kiki-riki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 768
Age : 38
Локација : мак
Поени : 17175
Registration date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by moja mama on 02.11.09 15:28

ajde i jas imam nekoja minutka slobodno vreme ajde so e najnoviot trac i klavajte kafe
avatar
moja mama
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 642
Age : 40
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 17593
Registration date : 2009-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by josifana on 02.11.09 15:30

Женски која е таа Софија Каракаева и што работи,некако медиумиве многу ја експонираат?
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17851
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by delfin76 on 02.11.09 15:34

kako mislis ja eksponiraat,za sto ja spomnuvaat?
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by josifana on 02.11.09 15:37

Па што знам какви чевли носела со сваровски од незнам колку илјади евра,брендирана облека и тоа,се прашувам што работи женава
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17851
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by delfin76 on 02.11.09 15:45

a sega se setiv za koj zboris
pa sigurno e kerka na nekoja poznata zverka stom tolku ime vazna i ja falat
avatar
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2145
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 19160
Registration date : 2009-02-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by josifana on 02.11.09 15:51

Сигурно е така,али не е битно друго што ќе кажите?

Нема некое колаче после кафето?
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17851
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by kiki-riki on 02.11.09 17:36

повели тазе палачинки
avatar
kiki-riki
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 768
Age : 38
Локација : мак
Поени : 17175
Registration date : 2009-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by mama on 02.11.09 17:51

josifana напиша:Женски која е таа Софија Каракаева и што работи,некако медиумиве многу ја експонираат?
Gevgelicanka e zenata.skoro se preseleni vo Skopje.imaat sega so soprugot kafeana ama zaboraviv kako se vika.Tipkata e tip top sredena non stop!
avatar
mama
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1745
Age : 36
Локација : Под сонцето!
Расположение : Veke ne sum osamena!!!
Поени : 19540
Registration date : 2008-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 02.11.09 22:11

Ај и јас еден трач за експониранава фуфа Незнам дали е мажена ама како што слушнав му била швалерка на газдата на кафаната во Мрзенци Јака спонзоруша која во моментов ја спремале за некое шоу
Кој си нема попаметна работа еве со што се занимава, алапача Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 03.11.09 0:19

ај малку во кафанче пред спиење,мене неми се спие ич а на вас?еве ај да се напиеме по едно чајче,јас частам

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 03.11.09 0:24

ц ц ц,во кафанче на чај ве викам hahahaha сега ми текна,ама доцна е за алкохол

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by marina**** on 03.11.09 0:29

mmm fala jasmina,mina,ubavo ke mi dojde pred spienje,ke se potam cela vecer vo krevet,mm ke se misli sto mi e
avatar
marina****
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 304
Age : 29
Локација : Germanija
Поени : 17745
Registration date : 2009-04-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by vecki on 03.11.09 0:30

ima nesto za mene?
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 03.11.09 0:34

како не бе вецки за тебе секогаш,да си се послужиш!Денес некако ич не ми е денов незнам што ми е

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Vase on 03.11.09 0:36

Mama Ane напиша:Ај и јас еден трач за експониранава фуфа Незнам дали е мажена ама како што слушнав му била швалерка на газдата на кафаната во Мрзенци Јака спонзоруша која во моментов ја спремале за некое шоу
Кој си нема попаметна работа еве со што се занимава, алапача Smile

svalerka na pero-javor od mrzenci??? auuu pa ja znam,mislam ne licno.a sto so taa tipka?
so god. drzat edna kafana pored vardar,do balkanika.pero sega tamu pravi jagnesko,najubavo.a zenata(ex) mu ostana vo gevgelija da ja vodi starata kafana.

zaboraviv,za mene drugarke duplo viski.samo sto mi kaza mm ke odi na pat 1 ned.
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19054
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by vecki on 03.11.09 0:40

koja e taa jas denes prv pat slusnav za taa osoba
avatar
vecki
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4537
Age : 39
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 20840
Registration date : 2008-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 03.11.09 0:46

Васе за тебе срцка flower а ти се радуваш што ќе оди тм на пат или не?

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Vase on 03.11.09 0:58

eeeeee,golemo prasanje e toa hihi zaboraviv da stavammore daj sise

zosto smeskovcite ne se pojavuvaat?

na preview gi dava a na send ,ne

ok
avatar
Mama Vase
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1437
Age : 42
Локација : Skopje,MK
Поени : 19054
Registration date : 2009-03-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by jasmina,mina on 03.11.09 1:00

ставив јас Васе виски ама некој од управата ги испи(избриша)и чајот и вискито flower

jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 2244
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 20224
Registration date : 2008-07-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Mama Ane on 03.11.09 8:17

леле какво е мрачно надвор, само за спиење, дајте некој коњак Smile
avatar
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 5807
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 20786
Registration date : 2008-11-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by makresanska on 03.11.09 8:23

Inace jas ziveam nekolku kuki do kafanata (kaj Vardar) koj sve doaga tamu nesakate ni da znaete i koe obezbeduvanje se sobira koga doagaat golemite nemozeme da pomineme bez dozvola
avatar
makresanska
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1825
Age : 38
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 19215
Registration date : 2009-02-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by saligrem on 03.11.09 8:44

Kakvo e mracno nadvor dajte kafe da ne zaspijam
avatar
saligrem
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 715
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 17129
Registration date : 2009-10-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско кафанче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот