Родители и деца

Ноемвриско исчекување!

Страна 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Go down

Ноемвриско исчекување!

Пишување by vasidora on 31.10.09 0:43

Епа женски, еве иде нов месец полн со многу исчекувања за сите вас вклучувајки ме и мене кои сме во исчекување на најубавата вест во животот!
Ми претставува голема чест што ја отварам оваа тема и се надевам дека ноември ке го паметиме како најубав месец од нашите животи и дека ке имаме мноооогу трудници!
Да не должам многу, ви посакувам све најубаво и мноогу овој месец.
avatar
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 16539
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by EckaGj on 31.10.09 0:50

Ви посакувам на сите многу среќа овој месец.
Имате голема подршка од нас
И како беше
Nemoze nam niko nista
avatar
EckaGj
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 928
Age : 37
Локација : Скопје
Поени : 16669
Registration date : 2009-06-29

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by vasidora on 31.10.09 0:51

NE MOZEE NAM NIKO nistaa
ah kade e obicna sega da ja zapee
avatar
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 16539
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by eli on 31.10.09 1:01

Поддршка и од мене за сите вас женички кои сте во исчекување да не израдувате и да си добиете бебушки
avatar
eli
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1033
Age : 31
Локација : Скопје
Расположение : Нестрпливо:)))
Поени : 18864
Registration date : 2008-05-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by obicna on 31.10.09 1:18

Ohoooooo, pocnalo nov mesec a? Ama vie zenski pred vreme, nestrplivi edni! Smile Ajde, sa, sa, sa, saaaaaaa! Nemozeeeeeeeeeee nam nikooooooo nista!Za dobra sreka na site!
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19874
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Gabi* on 31.10.09 1:22

Lele mimuske ti si luda i cel spot zakaci tuka na forumov
Eh ova mora da bide uspesen mesec, mene taka mi mirisa, cim so pesna go pocnavme
So sreka na site
Nemoze nam niko nistaaaa, jaci smo od sudbineeeeee
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 17422
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by obicna on 31.10.09 1:25

Koj nosi sreka ako ne Mitar so vakva ubava pesna poooolna so sila i energija? Ko ke ni zacrni da se vratime na prvata strana od iscekuvanjeto i da si ja pustime! Ke redime lista i noemvri li?
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19874
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by monika kusibojovska on 31.10.09 1:30

Lele devojki stvarno ste srcki,uste nepocnat mesecov a vie odma so pesna,stvarno mora ova da e uspesen mesec za site pa i zurka da napravime!!!Stiskam palci za site ovaj mesec da se izraduvame so malite dusicina vo nasite mesina!!!
avatar
monika kusibojovska
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 173
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : pocnuva da se podobruva
Поени : 16103
Registration date : 2009-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Gabi* on 31.10.09 1:34

obicna напиша:Koj nosi sreka ako ne Mitar so vakva ubava pesna poooolna so sila i energija? Ko ke ni zacrni da se vratime na prvata strana od iscekuvanjeto i da si ja pustime! Ke redime lista i noemvri li?

Se razbira deka ke ima lista i ovoj mesec
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 17422
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Vale74 on 31.10.09 2:33

Aјде девојки со среќа месецов.
Ноември беше месецот кога конечно после толку години успешно заврши и тоа со две бебиња...
avatar
Vale74
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 879
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : одлично
Поени : 16960
Registration date : 2009-06-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by lela on 31.10.09 7:55

Mnogu sreka na site vo Noemvriskovo iscekuvanje i da imame mnogu,mnogu trudnici ovoj mesec.
avatar
lela
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4973
Age : 46
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 20737
Registration date : 2008-09-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by KATIC on 31.10.09 8:10

Vi posakuvam mnogu sreka na site. Jas vaj mesec ne napraviv laparo ama arednot sigurno ke pravam pa od dekemvrisko ili januarsko iscekuvanje ke pocnam da se nadevam poveke Smile ve sakam site
avatar
KATIC
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1434
Age : 35
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 18139
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by ance on 31.10.09 9:11

dobro utro zenski i jas vi posakuvam mnogu sreka na site da si se izraduvate so bebuski vo mesinata i samo opusteno strk
avatar
ance
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 132
Age : 28
Локација : domce
Расположение : mamurno
Поени : 16134
Registration date : 2009-09-06

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Vesnicka on 31.10.09 11:17

Ajde so sreka neka ni e mesecov.I da ja prepolnime temava so crticki, sekoj od tuka so po dve.
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 18322
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by bibe85 on 31.10.09 11:19

Многу среќа на сите што се во исчекување ви посакувам овај месец да има нај најмногу трудници, само смирено и опуштено и се ќе биде
avatar
bibe85
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1010
Age : 32
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 18021
Registration date : 2008-08-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by obicna on 31.10.09 12:53

Katic ne napravi? Kako si ti? Kaza li na tvoite sto napravi? Gabi eve da namestam nova lista onda i da se naredam. Smile So Gospod napred!

03.11


10.11


20.11


31.11

Obicna
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19874
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Gabi* on 31.10.09 17:06

Zdravo devojcinja, kako vikendov. Obicna gledam si startuvala so listava.
Jas trebase da se zapisam na 03.11 megjutoa e me trpese srce (neznam zasto ovoj mesec imav takvo predosekanje) i denes napraviv test (koj za zal bese negativen. Ama ne sum razocaraa imam uste vreme za nadez. Po moive presmetki vodejki se spored prethodnite dobivaja na 24 dena ja treba da dobijam utre, a mozebi i nema da dobijam, mozebi testot ne e tocen i bilo rano za pravenje. Kako i da e ke me ima na listata za oemvri e sega ostanuva do ponedelnik da vidie samo za koj datum ke se pisam (sega za na 03.11 - pak da pravam test ako daj boze ne dobijam) ili duri nege na 31.11
Kako i da e ke e druzime i ovoj mesec
Pozdravcinja do site
avatar
Gabi*
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 621
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : Razocarano i nervozno :(
Поени : 17422
Registration date : 2009-03-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by rainbow on 31.10.09 18:12

со среќа на сите овој месец се надевам ќе ви биде најсреќен strk
avatar
rainbow
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 340
Age : 29
Локација : Bitola
Расположение : podobro :)
Поени : 16785
Registration date : 2009-05-30

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by obicna on 31.10.09 19:00

Gabi onda te zapisuvam na dva mesta! Smile

03.11
Gabi


10.11


20.11


31.11

Obicna
Gabi
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19874
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Vesnicka on 31.10.09 20:12

Eve i jas se prijavuvam na spisokot za 31.11
avatar
Vesnicka
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1038
Age : 34
Локација : Skopje
Расположение : kako koga
Поени : 18322
Registration date : 2008-08-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by obicna on 31.10.09 20:26

Znaci vaka e listata sea za sea...


03.11
Gabi


10.11


20.11


31.11

Obicna
Gabi
Vesnicka


Jeeeeeeej!
avatar
obicna
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 4100
Age : 35
Локација : Дома си е дома
Расположение : Секое лошо за добро е. Што и да е ќе помине...
Поени : 19874
Registration date : 2008-07-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by naivnna on 31.10.09 20:33

srcki vi drzam sreka na site, da se izraduvame ovoj mesec i narednoto leto da ima mnogu bebcinja.pozdrav i gospod neka e na pomos
avatar
naivnna
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 433
Age : 34
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 17579
Registration date : 2008-11-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by monika kusibojovska on 31.10.09 20:40

aj i jas da se zapisam na listava.
05.11.
Ajde devojki da se mnozime na listava ama site so po dve crticki:)
avatar
monika kusibojovska
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 173
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : pocnuva da se podobruva
Поени : 16103
Registration date : 2009-09-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Minamina on 31.10.09 20:44

Srekno na site vo ovoj ubav mesec Sweet November
avatar
Minamina
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 423
Age : 36
Локација : Makedonija
Расположение : многу срекно
Поени : 17349
Registration date : 2009-02-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by vasidora on 31.10.09 21:06

Zdravo zenski? Denes bese ubav den, po malku studen. Jas bev do kaj gin i mi prepisa Mycoril i po edna kapsula za mene i za mm ne mi teknuva kako se vika ja ispiv veke (ova se mi e za kandidata). Da vi kazam imame blagoslov site na forumov od mojot gin paaa ajde neka ni pocne so ubavo. Uste prvata nedela da se javi nekoja gospoza so dve crticki na test.
Mimus mozes i mene da me stavis na listata za 22ti noemvri koga ne treba da dobijam.
avatar
vasidora
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 672
Age : 34
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 16539
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ноемвриско исчекување!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 33 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот