Родители и деца
Не можете да се регистрирате на форумот бидејќи истиот е префрлен на сајтот

www.roditeliideca.com.mk 
HomeHome  ПорталПортал  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Share | 
 

 Роденден дома или игротека

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
АвторПорака
Tatjana Blazevska
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 3
Age: 33
Локација: skopje
Поени: 10473
Registration date: 2009-07-07

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   07.07.09 3:29

Абе луѓе јас правев за ќерката роденден во Бумеранф на Водњанска. Супер е. Просторот е голем таман за повеќе гости и што е најважно супер е среден.Нема да погрешите одлично е и за поголеми родендени но и ако сакате да правите мекици за родено дете. И додека децата си играат вие си уживате. Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
avon
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 134
Age: 41
Локација: mk
Расположение: super
Поени: 10633
Registration date: 2009-06-23

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   07.07.09 4:53

definitivno vo igroteka.Jas na moite deca rodendenite gi pravev vo igroteka i super e .
Вратете се на почетокот Go down
bisera
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 51
Age: 27
Локација: kumanovo
Расположение: dobro
Поени: 10695
Registration date: 2009-05-31

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   10.07.09 2:11

zenski i jas sum za vo igroteka tamu im gi slavam rodendenite na moite deca inaku pred pa nema mesec bev vo skopje vo edna novo otvorena igroteka se naoga posle avto salonite levo neznam kako se vika igrotekata ama mnogu mi se dopadna ako se snajdam ke vi stavam slika od tamu
Вратете се на почетокот Go down
kateee
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 95
Age: 33
Локација: sk
Расположение: 5
Поени: 11181
Registration date: 2009-03-04

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   11.07.09 3:05

igroteka definitivno da oseti deteto deka slavi ,a ne doma pazi ova pazi ona i na kraj se lom.a za nas majkite da ne praam muabet.
Вратете се на почетокот Go down
atanja
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 5
Age: 40
Локација: macedonia
Расположение: i taka i taka
Поени: 10489
Registration date: 2009-07-03

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   11.07.09 4:45

da igroteka vo sekoj slucaj polesno za majkite, ama sepak zavisii od dzebot.
Вратете се на почетокот Go down
sonjce77
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 107
Age: 37
Локација: Skopje
Расположение: super
Поени: 12652
Registration date: 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   12.07.09 6:44

Dajte nekoja interesna ideja za slavenje na 11 rodenden. Nekako za vo igroteka se golemi, a doma pravat neviden haos
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14426
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 0:33

дали некој бил во Којотот?
Вратете се на почетокот Go down
Kalinka
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 66
Age: 39
Локација: Skopje
Поени: 10731
Registration date: 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 1:12

Emi напиша:
дали некој бил во Којотот?

Не е лоша игротеката, можеби треба мало обновување на играчките. Девојчињата кои работат се фини и ги занимаваат децата. Има билјард, за да си поиграат и родителите Smile .
За изнајмување на просторот мислам дека се плаќа 2000 денари, а постои и опција да се донесе пијалок, со тоа што обврската за послужување на гостите во тој случај е на славениците.
Се на се, според мене , оценка 4 (од 1 до 5) Smile
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2145
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: nevoobicaeno za mene
Поени: 12410
Registration date: 2009-02-12

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 1:26

sonjce77 напиша:
Dajte nekoja interesna ideja za slavenje na 11 rodenden. Nekako za vo igroteka se golemi, a doma pravat neviden haos

action park ama sega neznam dali raboti , mislam letno vreme
Вратете се на почетокот Go down
Kikic
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2003
Age: 33
Локација: skopje
Расположение: happppppppyyyyyyyyyy
Поени: 12435
Registration date: 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 1:29

Emi напиша:
дали некој бил во Којотот?
jas bev da ja vidam koga razgleduvav za igroteka.Mene licno mi se dopaga a plus ima i malo dvorce za nekolku masi se na se ubavo
Вратете се на почетокот Go down
http://www.glatkovdizajn.com.mk
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14426
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 10:11

другарка од клас работи таму, ке одиме деновив да ја видиме, сепак фала за советите Smile
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14036
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   28.07.09 22:22

Јас баш вчера приметив дека има нова игротека во порта Влае Лео Smile Едно прашање, само родендени организирате или има можност и преку ден да донесеме дечиња да поиграат??
Вратете се на почетокот Go down
rich_bitch1
Sweet mama
Sweet mama


Female
Број на мислења: 2504
Age: 27
Локација: dreamland
Расположение: dobro e
Поени: 13683
Registration date: 2007-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   29.07.09 2:35

kaj nas i nema nekoi ubavi igroteki taka da prviot rodenden odlucivme doma da go pravime.i onaka se postari ke bidat.se na se 4 decinja mali za niv ne se siplaka cela igroteka da iznajmis.zdravje dogodina
Вратете се на почетокот Go down
Игротека ЛЕО
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 2
Age: 39
Локација: Порта Влае
Поени: 10585
Registration date: 2009-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   29.07.09 2:43

rich_bitch1 напиша:
kaj nas i nema nekoi ubavi igroteki taka da prviot rodenden odlucivme doma da go pravime.i onaka se postari ke bidat.se na se 4 decinja mali za niv ne se siplaka cela igroteka da iznajmis.zdravje dogodina

Убава игротека.....што вие подразбирате под убава игротека и неубава игротека?
Вратете се на почетокот Go down
rich_bitch1
Sweet mama
Sweet mama


Female
Број на мислења: 2504
Age: 27
Локација: dreamland
Расположение: dobro e
Поени: 13683
Registration date: 2007-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   29.07.09 2:48

ne zboruvam za skopje tuku za gostivar.ovde skoro i da nema igorteka t.c samo edna.a sto mislis sto se podrazbira pod UBAVA?pa pred se cista,so igracki,da ima decata kaj da igraat,da se zabavuvaat,da se rekreiraat.ovde za zal tie uslovi ne se ispolneti ili barem jas neznam za druga
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2145
Age: 38
Локација: skopje
Расположение: nevoobicaeno za mene
Поени: 12410
Registration date: 2009-02-12

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   29.07.09 2:49

Игротека ЛЕО напиша:
rich_bitch1 напиша:
kaj nas i nema nekoi ubavi igroteki taka da prviot rodenden odlucivme doma da go pravime.i onaka se postari ke bidat.se na se 4 decinja mali za niv ne se siplaka cela igroteka da iznajmis.zdravje dogodina

Убава игротека.....што вие подразбирате под убава игротека и неубава игротека?

RB ako ne se lazam e od Gostivar , pa za tamu kazuva izgleda
Вратете се на почетокот Go down
Игротека ЛЕО
Случаен минувач
Случаен минувач


Female
Број на мислења: 2
Age: 39
Локација: Порта Влае
Поени: 10585
Registration date: 2009-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   29.07.09 2:53

delfin76 напиша:
Игротека ЛЕО напиша:
rich_bitch1 напиша:
kaj nas i nema nekoi ubavi igroteki taka da prviot rodenden odlucivme doma da go pravime.i onaka se postari ke bidat.se na se 4 decinja mali za niv ne se siplaka cela igroteka da iznajmis.zdravje dogodina

Убава игротека.....што вие подразбирате под убава игротека и неубава игротека?

RB ako ne se lazam e od Gostivar , pa za tamu kazuva izgleda

Незнам јас од каде е релативно нови сме на форумов. Neutral Ако зборува за Гостивар тоа е друго flower
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14426
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   30.07.09 12:03

kojotot e podelena na poveke prostorii ne mi se dopadna, i plus nema bre igracki...poveketo se stari iskrseni na sekoja kolicka trkalo fali :(, ubavo e za vozrasnite tam,u ama za decata ne, moe mislenje e ova

bevme vo bumerang....ne mi se dopadna, mala garsonjera pretvorena vo igroteka, slabo so igracki....i nisto.

Utre ke odime pak do Tom i Jery, mislam deka povtorno ke zakazeme tamu, golema ubava, cista, polna so igracki za site vozrasti....
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 7238
Age: 31
Локација: domce so nence
Расположение: ok
Поени: 14426
Registration date: 2007-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   01.08.09 12:55

закажавме во том и џери во радишани, не ја мењаме, 2500 за изнајмување, сликање со ЦД, грицки за децата, Том ке не забавува 30мин, и плус малку лотарија
Вратете се на почетокот Go down
sofidavid
Редовен посетител
Редовен посетител


Female
Број на мислења: 153
Age: 33
Локација: skopje
Расположение: promenlivo
Поени: 11278
Registration date: 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   03.08.09 11:51

nie si pravevme sega na 31 juli rodenden vo igrotekata vo sp planet vo gorce i bese supeeeeer
Вратете се на почетокот Go down
emilija nestorova
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 628
Age: 34
Локација: Veles
Поени: 12175
Registration date: 2008-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   03.08.09 12:07

igroteka,definitivno
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14036
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   06.08.09 1:08

Ние планираме на Марија роденденот да го славиме годинава во двор, се надевам времево ќе не послужи. Некако ми е на возраст кога не е за во игротека, а за во кафич па ич Smile Решивме во двор, да декорираме малку, да им пуштиме мп3 со нивните песни Smile (вчера 1 саат пишуваше кои песни да и се снимаат Smile ). Единствено ми е страв да не бегаат надвор на улица, па мораме да смислиме како ќе ги ограничине во таа насока Smile
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 2244
Age: 36
Локација: skopje
Расположение: kako vremeto :-))
Поени: 13474
Registration date: 2008-07-28

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   06.08.09 1:51

Mama Ane koj oktomvri e rodena Marija,Eleonora e 6 oktomvri ama sekoj rodenden ni vrne pretezno i nema moznost za doma
Вратете се на почетокот Go down
Vale74
Ветеран
Ветеран


Female
Број на мислења: 879
Age: 41
Локација: Skopje
Расположение: одлично
Поени: 11090
Registration date: 2009-06-16

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   06.08.09 1:52

Супер идеја мамаАне и јас за 2-3 год. планирам така.
А за бегањето надвор што се однесува ќе си изнајмиш еден чувар што ке стои на капија hihi Се шалам
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски зависник
Форумски зависник


Female
Број на мислења: 5807
Age: 39
Локација: skopje
Расположение: во неизвесност
Поени: 14036
Registration date: 2008-11-06

ПишувањеПредмет: Re: Роденден дома или игротека   06.08.09 1:53

Marija e 13 septemvri, До сега се убави денови се погаѓале, ама сега некако се ми е пореметено Smile Борјан е во октомври 17
Вале јас вчера дадов таква идеа ама верувај не се шалев Smile
Вратете се на почетокот Go down
 

Роденден дома или игротека

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 24Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Родители и деца ::  :: -