Родители и деца

Бањи

Go down

Бањи

Пишување by Bona Dea on 27.10.09 14:44

Барав ваква тема по форумов, ама не можев да најдам. Ми треба ваше искуство со бањи во Македонија, конкретно за рехабилитација по вградување на вештачки колк. Ме интересира некој или со лично искуство, или пренесено да ми каже која би била најдобрата бања кај нас во однос на квалитет на водите, услуга, хигиена и сместување. flower

Освен за конкретниот проблем кој ме интересира на темава може да се споделуваат и искуства за бањи за подобрување на плодност и се она што би ни помогнало за побрзо забременување.
avatar
Bona Dea
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 48
Age : 41
Локација : Скопје
Поени : 17630
Registration date : 2008-10-28

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бањи

Пишување by mamaAnita on 27.10.09 15:49

Јас имам слушнато за катлановска бања дека е топ средена

mamaAnita
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 189
Age : 40
Локација : Скопје
Расположение : одлично
Поени : 16157
Registration date : 2009-09-17

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бањи

Пишување by Mila87 on 27.10.09 17:46

Негорски Бањи исто така ги користат многу странски и наши државјани. Сите имаат само пофални зборови, и за квалитетот на водата и за услугата. Од неодамна поголем дел од комплексот е реновиран и навистина е убаво направено, среедено.
avatar
Mila87
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1068
Age : 30
Локација : Скопје
Расположение : добро
Поени : 17659
Registration date : 2009-02-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Бањи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот