Родители и деца

Дали гледате ’Преживеан’?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Дали гледате ’Преживеан’?

Пишување by josifana on 19.11.09 10:57

Заради смртта на патријархот Павле не го прикажуваат овие денови
avatar
josifana
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 362
Age : 39
Локација : makedonija
Расположение : zadovolitelno
Поени : 17871
Registration date : 2009-04-20

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ’Преживеан’?

Пишување by Gordana Natovska on 16.12.09 15:09

првата сезона ја гледав редовно но втората само понекогаш кога немам обврски
avatar
Gordana Natovska
Искусен член
Искусен член

Female
Број на мислења : 256
Age : 35
Локација : Veles
Поени : 17707
Registration date : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ’Преживеан’?

Пишување by Tifani on 16.12.09 15:46

Ne ja gledam
avatar
Tifani
Форумски зависник
Форумски зависник

Female
Број на мислења : 1005
Age : 42
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 18352
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ’Преживеан’?

Пишување by eva79 on 17.12.09 18:15

prviot go gledav a ovoj ic

eva79
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 50
Age : 39
Локација : mk
Поени : 16572
Registration date : 2009-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дали гледате ’Преживеан’?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот