Родители и деца

Модерна опера

Go down

Модерна опера

Пишување by Mimi Petreska on 14.10.09 14:52

Ми текна на темава пошто доста од времето поминато дома сакам да слушам нешто смирено, релаксирачко. Кој слуша модерна опера, слободно поделете некое клипче да се опуштиме

За почеток еве нешто од четворицата тенори - Il Divo

avatar
Mimi Petreska
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 591
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 18142
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Модерна опера

Пишување by Mimi Petreska on 14.10.09 14:56

Josh Groban - When you say you love me
avatar
Mimi Petreska
Ветеран
Ветеран

Female
Број на мислења : 591
Age : 32
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 18142
Registration date : 2009-04-14

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот