Родители и деца

Цртање на зидови во детски соби

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by Dali on 28.10.09 13:29

Sandra_Anja ti prativ licna poraka.

Pozdravce
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17695
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by Dali on 29.10.09 11:27

Naskoro novi fotografii od novi crtezi na zid vo igroteka i klub za vozrasni.

http://artland-pro.blogspot.com/

Pozdrav Dali
flower
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17695
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by Dali on 30.10.09 14:04

Погледнете ги детските мурали во една игротека во Скопје и натписот во Шпиц за нашата работа.
http://artland-pro.blogspot.com/

Поздравче Дали, flower
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17695
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by Dali on 30.10.09 23:50

Драги форумџики.
Можам да објавам дека вечерва го завршивме првото ѕвездено небо, невидливо денски прекрасно навечер, направено во Македонија. Повелете погледнете ги сликите ставени на мојот блог.

http://artland-pro.blogspot.com/

Поздрав Дали flower
avatar
Dali
Редовен посетител
Редовен посетител

Female
Број на мислења : 224
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : ok
Поени : 17695
Registration date : 2009-05-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by eva79 on 14.12.09 19:30

alal da Vi e, mnogu ubavo!

eva79
Случаен минувач
Случаен минувач

Female
Број на мислења : 50
Age : 39
Локација : mk
Поени : 16572
Registration date : 2009-11-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Цртање на зидови во детски соби

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот